Katalog produktów

Potrzebujesz pomocy ? Nie wiesz jakie felgi będą odpowiednie do Twojego samochodu?
Skontaktuj się z nami info@amj-performance.pl tel. +48 664 304 909 lub 535 304 909

W związku ze zmianami cen oferowanych przez nas produktów, niektóre oferty / ceny widoczne na naszych stronach internetowych mogą chwilowo nie być aktualne. Uprzejmie prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny w celu potwierdzenia ceny produktu, który Cię interesuje. Z góry przepraszamy za wszelkie utrudnienia.

Komplet felg BBS CI-R 8,5x19” + 9,5x19” / BMW X4 (F26)

Kategoria: Felgi
Producent: BBS
Cena: 9 200,00 zł
Cena za komplet
Zamówienie

Komplet felg BBS CI-R o wymiarach 8,5x19" (przód) oraz 9,5x19" (tył). Felgi dedykowane do BMW X4 (F26). Felgi dostępne w kolorach: "Platinum Silver" oraz "Satin Black"

Już na pierwszy rzut oka widać, że mamy do czynienia z produktem firmy BBS, a świadczy o tym nie tylko doskonała jakość wykonania, ale przede wszystkim charakterystyczna stylistyka nawiązująca do kultowych już obręczy CH-R. Ramiona tworzące kształt litery „Y" nadają obręczom CI-R sportowego charakteru i jednocześnie pewnej lekkości – w przenośni i dosłownie, bo inżynierowie BBS poświęcili sporo czasu na zoptymalizowanie ich wagi, dzięki czemu są one nawet lżejsze niż klasyczne obręcze CH-R. To zasługa innowacyjnych technologii, które stosuje BBS podczas produkcji swoich felg, a wśród nich metody „flow-forming".

Perfection of a piece