Katalog produktów

Potrzebujesz pomocy ? Nie wiesz jakie felgi będą odpowiednie do Twojego samochodu?
Skontaktuj się z nami info@amj-performance.pl tel. +48 664 304 909 lub 535 304 909

W związku ze zmianami cen oferowanych przez nas produktów, niektóre oferty / ceny widoczne na naszych stronach internetowych mogą chwilowo nie być aktualne. Uprzejmie prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny w celu potwierdzenia ceny produktu, który Cię interesuje. Z góry przepraszamy za wszelkie utrudnienia.

Wydech Cargraphic Performance Active Sound System WiFi (4x89mm) / BMW X5 (F15) M50xd

Kategoria: Układy wydechowe
Producent: Cargraphic
Cena: 19 415,00 zł
Zamówienie

Układ modulujący dźwięk silnika zintegrowany z tłumikami końcowymi. Produkt dedykowany do BMW X5 (F15) M50xd (z M-pakietem)

System Cargraphic „Performance Active Sound" jest zintegrowany z końcowymi tłumikami Cargraphic. Sercem systemu jest jednostka sterująca, która w czasie rzeczywistym odczytuje wszystkie parametry pracy silnika (jak choćby obroty) i na podstawie zebranych danych, za pośrednictwem końcowych tłumików, w których znajdują się głośniki, generuje dźwięk benzynowego silnika V8.

Decydując się na zakup układu „Active Sound" otrzymujesz nie tylko system modulujący dźwięk silnika Twojego samochodu, ale również najwyższej jakości tłumiki końcowe. Montaż tego produkty pozwala na obniżenie ciśnienia zwrotnego w układzie wydechowym, zmniejszenie temperatury spalin oraz poprawę wydajności całego układu.

Syste daje użytkownikowi pełną kontrolę nad brzmieniem swojego samochodu. W tym celu Cargraphic stworzył specjalną aplikację (iOS/Android), za pomocą której można niemal w nieskończoność bawić się ustawieniami brzmienia wydechu.

Układ Cargraphic „Performance Active Sound System" zapewnia przyrost mocy o 10 KM i momentu obrotowego o 10 Nm

Uwaga! W zestawie 4 końcówki wydechu o średnicy 89 mm (stal polerowana na wysoki połysk). W ofercie posiadamy również końcówki w kolorze czarnym oraz końcówki karbonowe (produkty dostępne oddzielnie)

Baner Cargraphic