Katalog produktów

Potrzebujesz pomocy ? Nie wiesz jakie felgi będą odpowiednie do Twojego samochodu?
Skontaktuj się z nami info@amj-performance.pl tel. +48 664 304 909 lub 535 304 909

W związku z dynamicznymi wahaniami kursów walut i nagłymi zmianami cenników przez producentów części i akcesoriów, które znajdują się w naszej ofercie, niektóre oferty i ceny widoczne na naszych stronach internetowych mogą chwilowo nie być aktualne.
Czy to oznacza, że wszystko jest droższe? Absolutnie nie!  right Napisz do nas lub zadzwoń i zapytaj o indywidualny RABAT fire

Remus aktywny (z klapami) tłumik końcowy "Racing" / BMW M2 (F87N) Competition

Kategoria: Wersja Competition
Producent: Remus
Cena: 11 390,00 zł
Zamówienie

Aktywny (z klapami) wydech końcowy w wersji "Racing" (bez homologacji drogowej) i kompletem czterech, chromowanych końcówek "Straight-cut" o średnicy 102 mm (inne końcówki dostępne za dopłatą). Produkt dedykowany do BMW M2 (F87N) w wersji Competition (3.0l, 302 kW, 09/2018-) z filtrem GPF

Główne cechy produktu:
- Wydech wykonany z bardzo wysokiej jakości ze stali nierdzewnej (T304)
- Gwarantuje mocne, sportowe brzmienie
- Zapewnia poprawę osiągów oraz zmniejszenie ciśnienia zwrotnego w układzie wydechowym
- Wydech jest lżejszy od fabrycznego układu
- Wszystkie komponenty wydechu są wykonywane ręcznie w Austrii

W wersji podstawowej wydech oferowany jest z kompletem czterech, chromowanych końcówek "Straight-cut" o śr. 102 mm (Fot. "A"). Za dopłatą dostępne są również inne końcówki:
Fot. "A": Chromowane "Straight-cut" / 4x102 mm (0046 70SG): brak dopłaty (wliczone w cenę wydechu)
Fot. "B": Chromowane / 4x102 mm (0046 70S): zapytaj / Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Fot. "C": "Street Race" / 4x98 mm (0046 98C): zapytaj / Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Fot. "D": "Street Race Black Chrome" / 4x98 mm (0046 98CB): zapytaj / Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Fot. "E": Tytanowe z karbonowym płaszczem / 4x102 mm (0046 70CS): zapytaj / Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Uwagi:
- Montaż nie wymaga żadnych dodatkowych modyfikacji nadwozia, ale konieczne jest odcięcie seryjnego wydechu

Przesyłka tego wydechu nie jest wliczona w cenę

Baner Remus 1