Katalog produktów

Potrzebujesz pomocy ? Nie wiesz jakie felgi będą odpowiednie do Twojego samochodu?
Skontaktuj się z nami info@amj-performance.pl tel. +48 664 304 909 lub 535 304 909

W związku ze zmianami cen oferowanych przez nas produktów, niektóre oferty / ceny widoczne na naszych stronach internetowych mogą chwilowo nie być aktualne. Uprzejmie prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny w celu potwierdzenia ceny produktu, który Cię interesuje. Z góry przepraszamy za wszelkie utrudnienia.

Komplet felg BBS FI 20" do Ferrari 458 Italia

Kategoria: Felgi 20"
Producent: BBS
Cena: 35 394,00 zł
Zamówienie

Komplet bardzo lekkich, kutych obręczy BBS FI do Ferrari 458 Italia w rozmiarze 8,75x20" i 10,75x20"

Obręcze BBS FI powstają w dziale BBS Motorsport, czyli w tym samym miejscu gdzie produkowane są felgi, które stosuje się w samochodach wyczynowych klasy DTM, F1 czy WTCC.

Do produkcji obręczy BBS „FI" używa się tylko materiałów o absolutnie najwyższej jakości, a podstawowym budulcem jest stop aluminium z domieszką magnezu, cynku i kilku innych pierwiastków.

O wyjątkowym charakterze obręczy BBS FI nie świadczą jednak tylko zaawansowane procesy technologiczne, ale rówież ich unikalny wygląd, który podporządkowany został nie tyle wrażeniom estetycznym, co przede wszystkim maksymalnym obniżeniu masy przy jednoczesnym zachowaniu maksymalnej wytrzymałości.

Żłobienia w ramionach wyglądają świetnie, ale tak naprawdę służą właśnie obniżeniu masy. Ta technologia pochodzi ze świata Formuły 1! Nawet lakier, którym pokrywane są finalnie obręcze nie jest zwyczajny. Jego skład i struktura są wyjątkowe, a sam proces lakierowania został tak opracowany, aby powłoka była wytrzymała, ale jednocześnie jak najlżejsza.

Dostępne kolory: Satin Titanium oraz Satin Black (ostatnie zdjęcie)