Katalog produktów

Potrzebujesz pomocy ? Nie wiesz jakie felgi będą odpowiednie do Twojego samochodu?
Skontaktuj się z nami info@amj-performance.pl tel. +48 664 304 909 lub 535 304 909

W związku z dynamicznymi wahaniami kursów walut i nagłymi zmianami cenników przez producentów części i akcesoriów, które znajdują się w naszej ofercie, niektóre oferty i ceny widoczne na naszych stronach internetowych mogą chwilowo nie być aktualne.

Borla układ wydechowy „cat-back” S-Type / Kia Stinger GT

Kategoria: Układy wydechowe
Producent: Borla
Zapytaj o cenę


W związku z dynamicznymi zmianami cen poszczególnych produktów oraz zawirowaniami związanymi z dostawami, serdecznie prosimy o kontakt z nami w celu przygotowania indywidualnej wyceny na produkty i akcesoria, którymi jesteś zainteresowany

Układ wydechowy typu „cat-back" kultowej, amerykańskiej firmy Borla. Produkt w wersji „S-Type" charakteryzuje się umiarkowaną głośnością i agresywnym brzmieniem. Wydech dedykowany do Kia Stinger GT (2018-2020)

W zestawie:
- Dwa tłumiki końcowe
- Przelotowa sekcja środkowa
- X-pipe
- Niezbędne akcesoria montażowe

Nr. katalogowy: 140736

Uwagi:
- Wydech wykonany z najwyższej jakości stali nierdzewnej T-304 w Stanach Zjednoczonych.
- Wydech przeznaczony do montażu z fabrycznymi końcówkami KIA. Istnieje również możliwość zamówienia akcesoryjnych końcówek Borla

Profesjonalny montaż / bezpieczna wysyłka
Wszystkie produkty BORLA możesz zamontować w naszym nowoczesnym warsztacie znajdującym się pod adresem Radonice 1C, 05-870 Błonie k. Warszawy. Pracujemy używając najwyższej jakości narzędzi Hazet, podnośników renomowanej firmy Corghi oraz montażownic Corghi ARTIGLYO Master Jolly Automatic oraz wyważarek Corghi ILIGHT Plus Diagnostic Line.
Jeśli jednak zdecydujesz się na montaż produktów we własnym zakresie, to o bezpieczeństwo Twojej paczki również nie musisz się martwić. Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi i zaufanymi firmami kurierskimi, a wszystkie wysyłane przez nas paczki są odpowiednio zapakowane i ubezpieczone.

Baner AMJ Montaz 

O nas
Od ponad 10 lat wytrwale umacniamy się na pozycji rzetelnego i godnego zaufania przedstawiciela najlepszych na świecie firm tuningowych, wśród których nie zabrakło takich marek, jak choćby BBS, Eisenmann, Lorinser czy TechArt. W maju 2018 roku przenieśliśmy się do nowej siedziby, która została wybudowana zgodnie z naszymi potrzebami i oczekiwaniami. W nowym budynku nie zabrakło zarówno dużej przestrzeni warsztatowej, komfortowej poczekalni wraz z przestrzenią wystawową, jak i pomieszczeń biurowych czy dużego parkingu. Zapraszamy!

Baner AMJ Budynek

O firmie Borla
Borla Performance Industries to prawdopodobnie najsłynniejszy, amerykański producent sportowych układów wydechowych. Już od przeszło 40 lat inżynierowie firmy Borla opracowują układy wydechowe do samochodów sportowych, off-roadowych czy wyścigowych, których brzmienie i jakość zyskały uznanie wśród klientów nie tylko w Stanach Zjednoczonych, ale na całym świecie.

Baner Borla