Katalog produktów

Potrzebujesz pomocy ? Nie wiesz jakie felgi będą odpowiednie do Twojego samochodu?
Skontaktuj się z nami info@amj-performance.pl tel. +48 664 304 909 lub 535 304 909

W związku ze zmianami cen oferowanych przez nas produktów, niektóre oferty / ceny widoczne na naszych stronach internetowych mogą chwilowo nie być aktualne. Uprzejmie prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny w celu potwierdzenia ceny produktu, który Cię interesuje. Z góry przepraszamy za wszelkie utrudnienia.

Panthera Automotive moduł dźwiękowy Leo Magna „Active Sound” (Mono) / produkt uniwersalny

Kategoria: Układy wydechowe
Producent: Panthera
Cena: 8 865,00 zł
Zamówienie

Męczy Cię monotonne i nieciekawe brzmienie Twojego diesla? Na rynku nie możesz znaleźć odpowiedniego wydechu? Najwyższa pora na montaż aktywnego modułu dźwiękowego niemieckiej firmy Panthera Automotive, który sprawi, że Twoje auto zabrzmi jak rasowe amerykańskie V8 lub sportowe, europejskie V6.

Ta oferta dotyczy modułu dźwiękowego Leo Magna „Active Sound" w wersji „Mono" (z 1 głośnikiem)

Panthera Automotive
Firma Panthera Automotive to uznany, niemiecki producent działający w branży motoryzacyjnej. Firma specjalizuje się w konstruowaniu wysokiej jakości modułów dźwiękowych oraz chiptuningu.

Czym jest moduł dźwiękowy?
Już od kilku lat giganci motoryzacyjni, jak choćby koncern VAG, instalują w swoich samochodach specjalne układy, składające się z zewnętrznego głośnika lub głośników w specjalnych obudowach oraz komputera sterującego ich pracą, których zadaniem jest modulowanie rzeczywistego dźwięku układu wydechowego, aby poprawić brzmienie. Rozwiązanie te szybko zadomowiły się również na rynku tuningowym, a jednym z wiodących producentów tego rodzaju systemów jest właśnie niemiecka firma Panthera Automotive.

Jak to działa?
Poza realistycznym brzmieniem, podstawową zaletą modułów dźwiękowych firmy Panthera Automotive jest prostota ich montażu. W przeciwieństwie do większości tego tupu produktów, montaż modułów dźwiękowych z serii „Leo V8" oraz „Leo Magna" nie wymaga ingerencji z fabryczną wiązkę elektryczną komputera sterującego pracą silnika (CAN). Po zainstalowaniu modułu dźwiękowego w okolicach tłumika końcowego, wystarczy już tylko doprowadzić zasilanie i umieścić specjalny sterownik w gnieździe OBDII. Na koniec pozostaje już tylko pobranie dedykowanej aplikacji (iOS, natomiast Android już wkrótce) i cieszenie się nowym brzmieniem swojego samochodu.

Najważniejsze cechy produktu:
- Mocny i dobrze słyszalny na zewnątrz dźwięk silnika V6 / V8
- Brzmienie zgodne z obrotami silnika
- 5 przedefiniowanych profili brzmienia
- W zestawie pilot umożliwiający sterowanie
- Nie wymaga żadnych modyfikacji fabrycznego układu wydechowego
- Podłączenie poprzez złącze OBD II

Co otrzymasz w zestawie?
W zestawie znajduje się moduł dźwiękowy, czyli głośnik zamknięty w specjalnej, odpornej na warunki atmosferyczne obudowie (lub dwa głośniki, jeśli taką opcję wybierzesz), sterownik, pilot umożliwiający przełączanie się pomiędzy pięcioma profilami brzmienia oraz niezbędne akcesoria montażowe.

Stwórz swoje brzmienie
Niezależnie od tego czy zdecydujesz się na moduł dźwiękowy w wersji „Leo V8" czy „Leo Magna" (V6-V8), to za pomocą dedykowanej aplikacji na urządzenia mobilne („Leo Sound Generator"), będziesz mógł dopasować brzmienie do swoich upodobań za pomocą takich parametrów, jak: głośność, barwa brzmienia, obroty silnika i dźwięk podczas uruchamiania silnika. Aplikacja umożliwia stworzenie 5 oddzielnych profili brzmienia.

Leo V8 - charakterystyka
- zapewnia klasyczne brzmienie, podobne do klasycznych amerykańskich samochodów z silnikami V8
- głębokie, basowe brzmienie
- idealnie sprawdzi się w SUV-ach i innych, dużych samochodach
- Produkt dostępny w wersji z jednym głośnikiem (Mono) lub dwoma głośnikami (Stereo)

Leo Magna - charakterystyka
- gwarantuje realistyczne brzmienie, podobne do samochodów sportowych napędzanych silnikami V6/V8
- agresywne, sportowe brzmienie
- idealnie sprawdzi się w sedanach i samochodach kompaktowych
- Produkt dostępny w wersji z jednym głośnikiem (Mono) lub dwoma głośnikami (Stereo)

Montaż
Nie zalecamy montażu aktywnych modułów dźwiękowych we własnym zakresie. Prawidłowe umiejscowienie głośnika lub głośników pod podwoziem i bezpieczne ich zamocowanie często wymaga dorobienia specjalnych uchwytów. Prawidłowe podłączenie zasilania również wymaga odpowiedniej wiedzy. Czas montażu tego produktu waha się w przedziale 3-5h, a koszt montażu, podobnie jak koszt wysyłki, nie jest wliczony w cenę produktu.

Baner Panthera