Kilka słów o AMJ Performance

Działając pod nazwą „PMS Experience Exclusive Tuning" przez niemal 10 lat budowaliśmy pozycję rzetelnego i godnego zaufania przedstawiciela najlepszych, głównie niemieckich firm tuningowych. Pod koniec roku 2016 nasza firma przekształciła się w AMJ Performance, a tym samym zyskaliśmy nowe możliwości rozwoju i dalszego podnoszenia jakości świadczonych przez nas usług. Rozwój wymaga zmian, a naszym celem jest ciągłe podnoszenie standardów i poszerzanie oferty.

Dzięki ogromnemu doświadczeniu i wieloletniej współpracy z najsłynniejszymi, głównie niemieckimi, firmami tuningowymi zyskaliśmy grono zaufanych klientów, dla których jakość i prestiż są synonimem pełnej satysfakcji. W naszej ofercie znajdziesz dziesiątki części i podzespołów do modyfikacji stylistycznych i mechanicznych, a nasz zespół zawsze chętnie pomoże Ci w znalezieniu dokładnie tego, czego szukasz. Wszystkie oferowane przez nas produkty i pakiety modyfikacji są objęte pełną gwarancją i wsparciem technicznym producentów, a montaż zamówionych części możesz zlecić naszym specjalistom.

Od wielu lat współpracujemy z tak znanymi firmami, jak Eisenmann, BBS, Lorinser, Breyton, AWRON czy Cargraphic. W naszej ofercie znajdziesz również produkty firm Sterckenn, Eventuri, Remus, TechArt, Akrapovič, HRE i innych. Wiemy, co sprzedajemy - produkty tych firm testowaliśmy i testujemy w naszych samochodach demonstracyjnych, wielokrotnie odwiedzaliśmy siedziby tych firm i nie raz przyglądaliśmy się wszystkim etapom produkcji oferowanych przez nie produktów. Tak, jesteśmy pewni, że decydując się na zakup produktów tych firm w AMJ Performance będziesz zadowolony z ostatecznego rezultatu. Układ wydechowy zabrzmi dokładnie tak, jak tego oczekujesz, obręcze kół okażą się solidne i wytrzymałe, a elementy do modyfikacji stylistycznych w nawet najmniejszym stopniu nie będą odbiegać jakością od tego, w co producent wyposażył Twój samochód fabrycznie.

Twoje zadowolenie jest naszym sukcesem.

 AMJ Automotive siedziba firmy