Wybrane realizacje

Porsche Macan TechArt & BBS

Praca nad samochodami Porsche zawsze sprawia nam mnóstwo przyjemności, a szczególnie jeśli mowa o naprawdę zacnych modyfikacjach – tak, jak w przypadku tego Porsche Macan, którego właściciel zdecydował się na felgi BBS CH-R II w kolorze „Platinum Silver" (9x21" + 10,5x21") oraz wydech końcowy TechArt z czterema końcówkami w kolorze „Black Chrome" (aktywny, z klapami).

Porsche Macan BBS TechArt FB 3

Czytaj więcej...

BMW M2 (F87) z wydechem REMUS

BMW M2 (F87) już w wydaniu fabrycznym nie brzmi źle, co oczywiście nie zmienia faktu, że może brzmieć o wiele lepiej! Wystarczy wybrać odpwoiednie produkty z naszej oferty:
- Układ wydechowy REMUS typu cat-back, z klapami
- Tytanowe końcówki z karbonowym „płaszczem" REMUS (4x102)
- Sound Controller REMUS (sterownik klap)

BMW M2 F87 Remus Karbon FB 1

Czytaj więcej...

Eisenmann w klasycznym stylu

Przepiękne, świeżo odbudowane Porsche 911T Targa z 1972 r., wyposażone zostało w kolektory wydechowe Eisenmann (średnica rur 42 mm) oraz tłumik końcowy Eisenmann z pojedynczą końcówką o średnicy 60 mm. Całość prezentuje się doskonale i brzmi tak, jak na chłodzone powietrzem Porsche przystało.

Eisenmann Porsche 911 T Targa FB 1

VW Up! GTI - pierwsze modyfikacje

Nie ma to jak modyfikacje auta, w dniu odbioru z salonu, ale jak to mówią – na tuning nigdy nie jest za wcześnie Kilka godzin po wyjechaniu z salonu, nowiutki VW Up! GTI otrzymał od nas układ wydechowy Milltek Sport Road+, czyli fajnie brzmiący i zdecydowanie poprawiający prezencję „cat-back" i nowe zimowe koła. Wybór padł na 15" felgi Speedline Corse SL2 w kolorze białym i zacne opony zimowe od firmy Michelin. Na wiosnę kolejne zmiany, czyli obniżamy zawieszenie i podnosimy moc.

VW Up GTI 1 FB

Czytaj więcej...