Wybrane realizacje

BMW M2 (F87) & BC Forged EH168

BMW M2 to bardzo wdzięczny materiał do wszelkich modyfikacje, a kiedy dodamy do tego dobry gust właściciela i „nieco" wolnych środków, otrzymać możemy spektakularne efekty. Dokładnie tak, jak w tym przypadku.

BMW M2 BC FB 2

Czytaj więcej...

BMW M3 (E92) & BBS FI

Od premiery BMW M3 E92 upłynęło już 13 lat, ale trzeba przyznać, że ten samochód wciąż prezentuje się nienagannie. Może nie każdy, ale ten – ekstremalnie zadbany i bardzo mocno doinwestowany - egzemplarz, zdecydowanie tak! Przysłowiową „wisienką na torcie" i powodem wizyty w naszym warsztacie, są oczywiście przepiękne, kute felgi BBS FI o śr. 19" w kolorze „Satin Black". Czy to najładniejsze BMW M3 E92 w Polsce? Naszym zdaniem... tak!

BMW M3 E92 BBS  FI FB 1

Czytaj więcej...

Lexus RC-F na felgach Vossen

Ostatni przed Świętami projekt za nami! Nietuzinkowy Lexus RC-F, za którego pozostałe modyfikacje odpowiada załoga SKKS Car Detailing, otrzymał od nas 20" felgi Vossen Wheels HF-2 z serii Hybrid Forged, które idealnie wpisują się w niebanalne kształty nadwozia tego samochodu.

Lexus RCF Vossen FB 1

Czytaj więcej...

Audi S4 Avant (B9) & wydech Milltek

Znane Wam już Audi S4 Avant (B9), w którym jakiś czas temu montowaliśmy felgi BBS CI-R oraz intercooler Wagner Tuning, po raz kolejny odwiedziło nasz warsztat. Tym razem skupiliśmy się na montażu wydechu Milltek Sport („cat-back" z przelotową sekcją środkową i klapami) z czterema czarnymi końcówkami GT100.

Audi S4 B9 Milltek 1 FB

Czytaj więcej...