Wybrane realizacje

VW Up! GTI - pierwsze modyfikacje

Nie ma to jak modyfikacje auta, w dniu odbioru z salonu, ale jak to mówią – na tuning nigdy nie jest za wcześnie Kilka godzin po wyjechaniu z salonu, nowiutki VW Up! GTI otrzymał od nas układ wydechowy Milltek Sport Road+, czyli fajnie brzmiący i zdecydowanie poprawiający prezencję „cat-back" i nowe zimowe koła. Wybór padł na 15" felgi Speedline Corse SL2 w kolorze białym i zacne opony zimowe od firmy Michelin. Na wiosnę kolejne zmiany, czyli obniżamy zawieszenie i podnosimy moc.

VW Up GTI 1 FB

Czytaj więcej...

BMW 420d (F32) z wydechem Eisenmann (2x76mm)

Zgrabne BMW 420d (F32) zawitało do naszego warsztatu. Cel? Montaż końcowego tłumika Eisenmann. W ten sposób, nieco poprawiło się brzmienie niewielkiego diesla, a przede wszystkim w niepamięć poszła jedna, mało ładna, seryjna końcówka wydechu, której miejsce zajęły dwie polerowane końcówki Eisenmann o średnicy 76 mm.

BMW F32 420d Eisenmann 1 FB

Czytaj więcej...

Porsche 911 GTS (991.2) Techart + OZ Racing

Piękne Porsche 911 Carrera 4 GTS (991.2), już po raz kolejny, gości w naszym warsztacie. Podczas poprzedniej wizyty, montowaliśmy w tym aucie kultowy „Rear Spoiler II" - legendarnej firmy TECHART. Tym razem wizyta dotyczyła jednak zimowych przygotowań, a konkretnie - przygotowań do zimy!

Porsche 911 GTS OZ 8 FB

Czytaj więcej...

BMW M550i xDrive (G30) z dokładką Sterckenn

Po raz kolejny odwiedziło nas piękne BMW M550i xDrive (G30), w którym ostatnio montowaliśmy fenomenalny układ wydechowy marki REMUS. Tym razem właściciel zdecydował się na modyfikacje poprawiające wygląd a konkretnie dystanse kół firmy Eibach o szerokości 10 mm oraz karbonową dokładkę przedniego zderzaka firmy Sterckenn. Zmiany nie są duże, ale efekt jaki udało się osiągnąć jest znakomity!

BMW M550i Sterckenn Front Splitter AMJ 5 FB

Czytaj więcej...