Wybrane realizacje

Porsche 911 & BBS CH-R

Zgrabne Porsche 911 otrzymało komplet kultowych felg BBS CH-R o średnicy 20". Felgi w kolorze „Satin Black" dodatkowo wyposażone zostały w czerwone ranty ochronne, dzięki czemu całość prezentuje się klasycznie i świeżo.

Porsche 911 BBS CHR 20 1 FL

Audi S4 (B9) z grillem od RS4

Doskonale Wam znane Audi S4 (B9) wpadło do nas na kolejne modyfikacje - tym razem stylistyczne. Fabryczna atrapa chłodnicy powędrowała na półkę, a jej miejsce zajęła nowa – utrzymana w stylistyce znanej z modelu RS4. Nie obyło się rzecz jasna bez drobnych modyfikacji, ale efekt końcowy zdecydowanie wart był zachodu!

Audi S4 B9 Grill 1 FB

Czytaj więcej...

BMW M8 GC (F93) z karbonową dokładką Sterckenn

Fenomenalne BMW M8 Gran Coupe (F93) otrzymało trzyczęściową, wykonaną z najwyższej jakości karbonu, dokładkę przedniego zderzaka firmy Sterckenn. Jakość wykonania – jak zawsze w przypadku tego producenta – stoi oczywiście na absolutnie najwyższym poziomie. Nie inaczej jest ze stylistyką nowej dokładki, która subtelnie podkreśla sportowe aspiracje M8, idealnie wpisując się jednocześnie w fabryczną stylistykę tego potężnego samochodu.

BMW M8 Sterckenn 2 FB

Czytaj więcej...

Dodge Challenger - nowy wydech i poprawione prowadzenie

Dodge Challenger SXT+ wyposażony został w komplet sprężyn obniżających H&R, które nie tylko pozwoliły na znaczne obniżenie nadwozia, ale też w ogromnym stopniu poprawiły prowadzenie tego samochodu, oraz fenomenalnie brzmiący układ wydechowy Borla typu cat-back w wersji „ATAK"...

Dodge Challenger SXT Plus 5 FL

Czytaj więcej...