Wybrane realizacje

Mini Cooper S (F56) & REMUS

Kolejny MINI Cooper S (F56) opuścił nasze skromne progi z nowiutkim wydechem firmy REMUS Sportexhaust. Elegancki „cat-back" przelotową sekcją środkową i dwoma końcówkami „Street Race Black Chrome" o śr. 89mm oraz akcesoryjnym sterownikiem klap REMUS Sound Controller, prezentuje się nienagannie i co najważniejsze – świetnie gra!

Mini Cooper S F56 Remus 1 FB

Czytaj więcej...

Mercedes-Benz C63 AMG (W204) + BBS CH-R 19"

Mercedes-Benz C63 (W204) to wciąż świetny samochód, choć nie aż tak świetny, żeby nie było miejsca na małe modyfikacje! I dlatego ten egzemplarz dostał od nas komplet 19" felg BBS CH-R w kolorze „Satin Black". Klasyczne, motorsportowe felgi idealnie współgrają z obniżonym zawieszeniem i doskonale pasują do stylistyki C63 AMG.

C63AMG BBS CH-R 1 FB

Czytaj więcej...

BMW M4 CS z karbonowymi "noskami" Sterckenn

Kiedy w warsztacie pojawia się taki rodzynek, jak nowiutkie BMW M4 CS, to dzień od razu staje się piękniejszy! W tym obłędnym M4 montowaliśmy karbonowe nakładki przedniego zderzaka firmy Sterckenn, a już niebawem zabieramy się za kolejne modyfikacje!

Sterckenn M4 CS 2 FB

Czytaj więcej...

Kia Stinger GT na felgach Vossen HF-3

KIA Stinger GT na 19" felgach Vossen HF-3 z linii „Hybrid Forged" w kolorze „Satin Black", czyli nietypowe felgi w jeszcze bardziej nietypowym samochodzie. Felgi zostały wykonane przez firmę Vossen na indywidualne zamówienie i zgodnie z życzeniem właściciela czarnego Stingera GT, idealnie pasują do fabrycznych opon. Całość prezentuje się elegancko i nietypowo - dokładnie o to chodziło!

Kia Stinger Gt Vossen HF3 2 FB

Czytaj więcej...