Wybrane realizacje

Lexus RC-F na felgach Vossen

Ostatni przed Świętami projekt za nami! Nietuzinkowy Lexus RC-F, za którego pozostałe modyfikacje odpowiada załoga SKKS Car Detailing, otrzymał od nas 20" felgi Vossen Wheels HF-2 z serii Hybrid Forged, które idealnie wpisują się w niebanalne kształty nadwozia tego samochodu.

Lexus RCF Vossen FB 1

Czytaj więcej...

Audi S4 Avant (B9) & wydech Milltek

Znane Wam już Audi S4 Avant (B9), w którym jakiś czas temu montowaliśmy felgi BBS CI-R oraz intercooler Wagner Tuning, po raz kolejny odwiedziło nasz warsztat. Tym razem skupiliśmy się na montażu wydechu Milltek Sport („cat-back" z przelotową sekcją środkową i klapami) z czterema czarnymi końcówkami GT100.

Audi S4 B9 Milltek 1 FB

Czytaj więcej...

Niżej i szerszej, czyli poprawione M3 (F80)

Nasz warsztat odwiedziło BMW M3 (F80) w przepięknej specyfikacji kolorystycznej. Cel? Na dobry początek montaż sprężyn obniżających Eibach (-20 mm / oś przednia i -10 mm / oś tylna) i dystansów kół Eibach (+15mm / oś przednia, +12mm / oś tylna). Niby nic takiego, a jednak charakter auta zmienił się diametralnie. Mamy nadzieję, że właściciel zdecyduje się na kolejne modyfikacje i niebawem znów będziemy gościć tę M-trójkę!

BMW M3 F80 Eibach 1 FB

Pierwszy komplet felg BBS XR zamontowany

Zgrabne Audi A3 (8V) Sedan, to wdzięczna baza do różnych modyfikacji. Właściciel tego, bardzo zadbanego, egzemplarza zaczął od felg i to nie byle jakich!

Audi A3 8V Sedan BBS XR FB 1

Czytaj więcej...