Jesteśmy przedstawicielem takich marek jak:

Akrapovič

Kiedy w latach 70. i 80. młody Igor Akrapovič ścigał się i wygrywał w wyścigach motocyklowych, nikt jeszcze nie spodziewał się, że po latach to właśnie on stanie się twórcą firmy, która dziś jest prawdopodobnie najbardziej znanym producentem sportowych układów wydechowych na świecie.

Firma Akrapovič powstała w 1991 roku i w mniej niż 10 lat przeistoczyła się z małej manufaktury w światowego lidera tej branży. Firma współpracowała chyba ze wszystkimi teamami wyścigowymi, które na przestrzeni ostatnich 25 lat uczestniczyły w najbardziej prestiżowych wyścigach motocyklowych na świecie. W roku 2004, Akrapovič stworzył natomiast swój pierwszy układ wydechowy dla bolidu Formuły 1 a firma zaczęła interesować się również układami wydechowymi do cywilnych samochodów.

Pierwsze, wielkie, „czterokołowe" sukcesy przypadają na rok 2012, kiedy to słynny wyścig 24h LeMans wygrywa Audi R18 e-tron quattro... z wydechem Akrapovič. Dziś produkty tej słoweńskiej firmy mają tysiące fanów na całym świecie. Wszystko dzięki niesamowitej jakości wykonania, kosmicznym technologiom produkcji, zastosowaniu na szeroką skalę tytanu i oczywiście brzmieniu, które od lat elektryzuje fanów motoryzacji.