Jesteśmy przedstawicielem takich marek jak:

BBS

Pół wieku doświadczenia w projektowaniu i produkcji lekkich oraz bardzo wytrzymałych, aluminiowych obręczy kół to najlepsze świadectwo jakości BBS.

Czytaj więcej...

Eisenmann

Jakość wykonania, brzmienie i wygląd układów wydechowych Eisenmann doprawdy trudno jest przecenić – lepiej już się po prostu nie da a w mieszczącej się na obrzeżach miasteczka Hemmingen manufakturze ręcznie wytwarza się pradopodobnie najlepsze układy wydechowe na świecie.

Czytaj więcej...

Cargraphic

Prowadzona przez Thomasa Schnarr firma Cargraphic to prawdziwa "ziemia obiecana" wszystkich miłośników samochodów Porsche. W ofercie tej słynnej firmy tuningowej z siedzibą w miejscowości Landau znajdziemy jednak nie tylko części i akcesoria do modyfikacji mechanicznych i wizualnych samochodów Porsche,

Czytaj więcej...

Lorinser

Trwająca nieprzerwanie od 1930 roku historia firmy Lorinser to najlepszy dowód na jakość oferowanych przez nią produktów do modyfikacji samochodów Mercedes-Benz i Smart. Królestwo Marcusa Lorinsera, syna Manfreda Lorinsera

Czytaj więcej...

Akrapovič

Kiedy w latach 70. i 80. młody Igor Akrapovič ścigał się i wygrywał w wyścigach motocyklowych, nikt jeszcze nie spodziewał się, że po latach to właśnie on stanie się twórcą firmy, która dziś jest prawdopodobnie najbardziej znanym producentem sportowych układów wydechowych na świecie.

Czytaj więcej...

Vossen

Vossen to kultowy, amerykański producent felg aluminiowych, który specjalizuje się w produkcji obręczy kutych i hybrydowych (Hybrid Forged) na indywidualne zamówienie.

Czytaj więcej...

TECHART

Kultowy już producent wszelkiego rodzaju części, podzespołów i akcesoriów dedykowanych do modyfikacji samochodów Porsche. Zaczynając od drobnych akcesoriów, przez felgi i pakiety aerodynamiczne, aż po modyfikacje mechaniczne czy najwyższej jakości usługi tapicerskie

Czytaj więcej...

Eventuri

Jeśli nie da się kupić produktu na odpowiednio wysokim poziomie, pozostaje zrobić go samemu… Tak, w wielkim skrócie, zaczyna się historia Eventuri – firmy, założonej przez ludzi kochających nietuzinkowe samochody, mających ogromną wiedzę z zakresu aeronautyki i odpowiednie kwalifikacje inżynieryjne.

Czytaj więcej...

RECARO

O fotelach RECARO słyszał chyba każdy miłośnik, zarówno klasycznych, jak i tych najnowszych samochodów. I nic w tym dziwnego, bo choć marka RECARO pojawiła się oficjalnie w 1963 roku, to jej korzenie sięgają połowy pierwszej dekady XX wieku, kiedy to rymarz, Wilhelm Reutter,

Czytaj więcej...

Sterckenn

Sterckenn to europejski producent karbonowych akcesoriów, które dedykowane są głównie do samochodów BMW spod znaku „M GmbH". Firma stawia ogromny nacisk na jakość swoich produktów - zarówno pod względem precyzji ich wykonania, jak i zastosowanych surowców.

Czytaj więcej...

HRE

Marka HRE to w świecie aftermarketowych felg synonim nowoczesnego stylu, ponadprzeciętnej wytrzymałości oraz doskonałej jakości wykonania. Założona w 1978 roku, a więc 39 lat temu, firma HRE ceniona jest na całym świecie również za design swoich produktów oraz za szeroki wachlarz możliwości ich indywidualizacji jeszcze na etapie produkcji.

Czytaj więcej...

Kline Innovation

Jeśli chodzi o doskonałe brzmienie układów wydechowych, to można powiedzieć, że powstaje ono tam, gdzie spotyka się pasja, jakość wykonania, doskonałe materiały i oczywiście uwielbienie do tego, co się robi.

Czytaj więcej...

Milltek Sport

Świetne i bardzo bliskie sercom fanów sportów motorowych brzmienie, zastosowanie nowoczesnych technologii będących owocem udziału w największych europejskich wyścigach samochodowych, doskonała jakość wykonania i nienaganna prezencja – oto czym charakteryzują się układy wydechowe firmy Milltek Sport.

Czytaj więcej...

Magnaflow

Jakość, moc, brzmienie. Puste slogany? Nie tym razem, bo w tych trzech słowach zawiera się cała filozofia tej kultowej, amerykańskiej marki, która już od przeszło 30 lat tworzy najwyższej jakości układy wydechowe do większości amerykańskich i wielu europejskich samochodów.

Czytaj więcej...

Evolve

Firma Evolve zajmuje się przede wszystkim tworzeniem oprogramowania komputerów sterujących pracą silnika, które podnosi moc i moment obrotowy. Ponadto firma Evolve zajmuje się tworzeniem podzespołów i cześci, dzięki którym możliwe jest dalsze podnoszenie mocy (między innymi:

Czytaj więcej...

Breyton

Jak mawiają inżynierowie pracujący dla firmy Breyton: "są takie rzeczy, których poprawić się nie da, ale nie ma takich, których nie dałoby się spersonalizować". To twierdzenie leży u podstaw filozofii założonej przeszło20 lat temu przez Edmunda Breytona firmy,

Czytaj więcej...

Capristo

Obsesja na punkcie detali i ogromne pragnienie dążenia do perfekcji – tymi właśnie wartościami, przeszło 27 lat temu kierował się Antonio Capristo, tworząc markę Capristo Automotive,

Czytaj więcej...

IND Distribution

Amerykańska firma specjalizująca się w dystrubucji i produkcji części oraz akcesoriów do modyfikacji przede wszystkim samochodów marki BMW. Firma założona została 10 lat temu i w tej chwili jest jednym z największych dystrybutorów najsłynniejszych marek tuningowych w USA.

Czytaj więcej...

REMUS

Wielkie przedsięwzięcia zawsze zaczynają się od marzeń. Tak też było w przypadku austriackiej firmy Remus, która pojawiła się na rynku w 1990 roku, mając do dyspozycji niewielki warsztat i zaledwie pięciu pracowników.

Czytaj więcej...

Niemiecka firma Panthera Automotive od wielu lat specjalizuje się w szeroko pojętych modyfikacjach elektronicznych (optymalizacja software'u, remap ECU) w samochodach osobowych i dostawczych. W ostatnich latach firma jeszcze bardziej rozszerzyła swoją działalność i tak w ofercie pojawiły się trzy nowe grupy produktów:

Czytaj więcej...

Z-Performance

Założona w 2002 roku w Austrii firma Z-Performance to jeden z najciekawszych, europejskich producentów felg aluminiowych.

Czytaj więcej...

Sparco Wheels

W 1977 roku dwaj młodzi kierowcy wyścigowi zapragnęli uczynić świat sportów motorowych bezpieczniejszym. Marzenie szybko stało się wizją, a wizja realnym planem działań, który przerodził się z czasem w biznes.

Czytaj więcej...

OZ

Kiedy w 1971 roku Silvano Oselladore i Pietro Zen, na stacji benzynowej nieopodal Wenecji, założyli firmę OZ, chyba nie marzyli nawet, że na przestrzeni kolejnych dziesięcioleci ich marka stanie się jednym z wiodących producentów felg aluminowych na świcie.

Czytaj więcej...

BC Forged

Nieustanne podążanie za najnowszymi, motoryzacyjnymi trendami i ciągłe dążenie do perfekcji, to cechy charakterystyczne azjatyckiej firmy BC Forged, której produkty są znane i cenione niemal na całym świecie.

Czytaj więcej...

Novitec

Założona w 1989 roku w niemieckim Stetten, firma Novitec Group, to jeden z najlepiej rozpoznawalnych tunerów samochodów Ferrari, Lamborghini czy McLaren na świecie.

Czytaj więcej...

KW logo

KW

KW to producent sportowych zawieszeń samochodowych, który dzięki ogromnemu doświadczeniu w sportach samochodowych i ciągłemu dążeniu do perfekcji, od lat uznawany jest za jednego najlepszych w swojej branży.

Czytaj więcej...

Vorsteiner logo

Vorsteiner

Ciągłe dążenie do absolutnej, motoryzacyjnej perfekcji, kreowanie unikalnego stylu i nieustające poszukiwanie najnowszych metod produkcji

Czytaj więcej...

AC Schnitzer

O jakości produkowanych przez siebie części i akcesoriów mówią: „BMW albo lepiej”

Czytaj więcej...

Borla logo

Borla

Borla Performance Industries to prawdopodobnie najsłynniejszy, amerykański producent sportowych układów wydechowych.

Czytaj więcej...