Blog firmowy o nowych produktach i nie tylko...

Felgi Z-Performance już w naszej ofercie!

Założona w 2002 roku firma Z-Performance to jeden z najciekawszych, europejskich producentów felg aluminiowych. Firma stawia na nowoczesny design i różnorodną kolorystykę swoich produktów a jednocześnie dokłada wszelkich starań w kwestii jakości czy zaawansowania technologii, które stosuje.

Nowosc ZPerformance

Oferta Z-Performance podzielona jest na trzy, podstawowe kategorie. Najważniejszą są rzecz jasna felgi kute, które w ogromnym stopniu można indywidualizować pod kątem kolorystyki, sposobu wykończenia poszczególnych elementów czy oczywiście rozmiarów. Kolejna kategoria to kompromis pomiędzy wagą i wytrzymałością a ceną, czyli felgi produkowane w technologii „flow forged". Technologia „swobodnego formowania" czyli procesu, w którym felgi kształtowane są za pomocą specjalnych, hydraulicznych walców, pozwala na uzyskanie optymalnej gęstości materiału i co za tym idzie – wysokiej wytrzymałości oraz niskiej masy felg. Trzecią kategorię produktów oferowanych przez Z-Performance, stanowią obręcze z serii Performance. Ilość dostępnych modeli i szeroka gama kolorów, przy jednoczesnej trosce o wytrzymałość i jakość wykonania tych felg, sprawiają, że cieszą się one bardzo dużą popularnością.

Na Wasze pytania czekamy, jak zawsze, pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Z Performance felgi kute

Z Performance felgi flow forged

Z Performance felgi Performance