Blog firmowy o nowych produktach i nie tylko...

Sterckenn do BMW serii 8 (G15)

W ofercie firmy Sterckenn pojawiła się piękna, karbonowa dokładka przedniego zderzaka, dedykowana do nowego BMW serii 8 (G15).

70512273 2417158381864728 6651913776016654336 o

Czytaj więcej...

Sterckenn BMW M2 Competition (F87N)

Jako pierwsi na świecie mieliśmy przyjemność montować karbonową dokładkę przedniego zderzaka firmy Sterckenn, dedykowaną do BMW M2 Competition (F87N)!

M2 F87N Sterckenn 3 FB

Czytaj więcej...

Pierwsze w Europie BMW M5 (F90) z karbonowymi dodatkami Sterckenn!

Pierwsze nie tylko w Polsce, ale i w Europie BMW M5 Competition (F90), wyposażone w karbonowe dodatki od firmy Sterckenn, możecie już spotkać gdzieś na warszawskich ulicach!

Sterckenn BMW M5 F90 AMJ Workshop FB 4

Czytaj więcej...

Plastikowy splitter do M3 (F80) od firmy Sterckenn

Firma Sterckenn wprowadziła do swojej oferty dokładkę przedniego zderzaka dedykowaną do BMW M3 (F80) oraz M4 (F82). Produkt różni się od dostępnych już od dłuższego czasu akcesoriów Sterckenn, materiałem z którego została wykoanana. Zamiast karbonu użyto bardzo wytrzymałego plastiku, dzięki czemu cena splittera to zaledwie 2500 PLN. Jeśli lubicie weekendowe wypady na tor i boicie się, że karbonowa dokładka przedniego zdezraka, zbyt szybko zakończy swój żywot, to ten produkt będzie doskonała alternatywą.

SN-F8X-S1P-3

Czytaj więcej...

Nowości w ofercie Sterckenn!

Specjalizująca się w produkcji najwyższej jakości karbonowych dodatków i akcesoriów do samochodów marki BMW firma Sterckenn, kilka dni temu zaprezentowała zupełnie nową linię produktów stworzoną z myślą o BMW M2 (F87). Ten europejski producent przyzwyczaił już nas do bardzo wysokiej jakości swoich produktów oraz do ponadprzeciętnej dbałości o najmniejsze nawet detale i z przyjemnością przyznajemy, że nowe produkty do M2 idealnie wpisują się w tę godną pochwały strategię.

Sterckenn BMW M2 7min

Czytaj więcej...

Sterckenn, czyli karbonowe niebo

Co tu dużo mówić – lubimy karbonowe dokładki, spoilery i inne stylistyczne drobiazgi, które dodają naszym samochodom charakteru. Ale nie wszystko złoto, co się świeci. Na rynku nie brakuje akcesoriów marnej jakości, albo produktów których stylistykę można by określić mianem „wtórnej". Na szczęście są też firmy będące całkowitym przeciwieństwem dalekowschodniej tandety, a jedną z nich jest Sterckenn.

Sterckenn Sketch

Czytaj więcej...

STERCKENN w ofercie PMS

Mówi Wam coś nazwa „Sterckenn"? Możliwe, że nie, ale możemy Wam obiecać, że ich produkty bardzo szybko przypadną Wam do gustu... Firma Sterckenn specjalizuje się w produkcji karbonowych elementów nadwozia i akcesoriów dedykowanych przede wszystkim do samochodów BMW spod znaku „M".

SN-F10-D1P 04

Czytaj więcej...