Blog firmowy o nowych produktach i nie tylko...

Niech żyje Król - BMW M5 F10!

Z przyjemnością prezentujemy Wam przepiękne BMW M5 F10 w niesamowitym kolorze z palety BMW Individual (Melbourne Red), które zaledwie kilka dni temu zakończyło swoją metamorfozę. Co tym razem? Eisenmann? BBS? A może gustowne dodatki od IND? ... Wszystko w jednym!

BMW M5 7 w

Takich projektów nie widuje się u nas często, tym bardziej cieszy nas fakt, że właściciel tego wyjątkowego BMW M5 zdecydował się na przeprowadzenie modyfikacji właśnie z naszą pomocą. A trzeba przyznać, że zmieniło się sporo, choć wszystkie dodatki zostały tak dobrane, aby M5 wciąż wyglądało niemal jak fabryczny egzemplarz... tyle, że jakiś taki lepszy.

BMW M5 0 w

W pierwszej kolejności w oczy rzucają się nowe felgi - oczywiście z palety BBS. Wybór padł na model CH-R w kolorze czarnym o "słusznej" średnicy 20". Szerokość nowych obręczy to, odpowiednio: 9" i 10,5".

BMW M5 10 w

Kolejną dużą zmianą był montaż nowego układu wydechowego. W tej kategorii wybór mógł być tylko jeden: Eisenmann! Właściciel zdecydował się na wydech w wersji Sport z czterema owalnymi końcówkami (4x120x77mm), które doskonale pasują do bryły BMW M5. W parze z nowym wydechem pojawił się też nowy tylny dyfuzor, przystosowany do owalnych końcówek.

BMW M5 9 w

Na koniec przyszła pora na gustowne detale z oferty firmy IND. Nowe "nerki" (czarny połysk), boczne wloty powietrza (również czarny połysk), lekko przyciemnione kierunkowskazy i czarny znaczek "M5" na klapie bagażnika dopełniły dzieła.

BMW M5 4ok w

Czy można chcieć czegoś więcej? Hmm... naszym zdaniem to jedno z najpiękniejszych BMW M5 F10 w Polsce!

Więcej zdjęć znajdziecie TUTAJ

PS. Prezentowane M5 doczekało się "bliźniaka" :-) Więcej informacji znajdziecie TUTAJ