Blog firmowy o nowych produktach i nie tylko...

VW Golf VII R „AMJ Edition” – projekt skończony!

Choć ten VW Golf VII „R" pojawiał się już przed naszym obiektywem, przy okazji poszczególnych przeróbek, to jak dotąd nie doczekał się pełnej sesji zdjęciowej. Teraz, kiedy cały projekt oficjalnie możemy uznać za skończony, wreszcie przyszła pora na pierwszą, porządną sesję foto.

VW Golf VII R AMJ 1 min

Czytaj więcej...

AWRON do BMW M3 (F80) - sterowanie wydechem

O zaletach wielofunkcyjnego wyświetlacza AWRON pisaliśmy już nie raz, więc tym razem coś na temat funkcjonalności na przykładzie BMW M3 (F80) wyposażonego w układ wydechowy Eisenmann (z systemem klap). AWRON umożliwia sterowanie położeniem klap w wydechu z poziomu fabrycznych przycisków na kierownicy. Standardowo położenie klap jest zgodne ze wskazaniami komputera sterującego pracą silnika, ale ponieważ AWRON działa nadrzędnie w stosunku do fabrycznego komputera sterującego pracą silnika, jazda z otwartymi/zamknietymi klapami jest możliwa niezależnie od aktualnie wybranego trybu jazdy. Klapy można więc otworzyć lub zamknąć w dowolnym momencie i sytuacji. Obsługa jest banalnie prosta. Kolejny "plus" dla AWRON-a!

Niech żyje Król - BMW M5 F10!

Z przyjemnością prezentujemy Wam przepiękne BMW M5 F10 w niesamowitym kolorze z palety BMW Individual (Melbourne Red), które zaledwie kilka dni temu zakończyło swoją metamorfozę. Co tym razem? Eisenmann? BBS? A może gustowne dodatki od IND? ... Wszystko w jednym!

BMW M5 7 w

Czytaj więcej...