Blog firmowy o nowych produktach i nie tylko...

Essen Motor Show 2015 - sporo nowości

Essen Motor Show to największe i najbardziej znane targi tuningowe na Starym Kontynencie, które odbywają się co roku na przełomie listopada i grudnia. W tym roku swoje najnowsze produkty i konstrukcje prezentuje ponad 550 wystawców, a wśród nich między innymi firmy BBS i Lorinser.

Essen 1

Na stoisku BBS'a (swoją drogą całkiem okazałym), największym zainteresowaniem cieszyły się obręcze CI-R, które już od Nowego Roku dostępne będę w wersji o średnicy 19", co jest dobrą wiadomością dla właścicieli wszelkiej maści eMek, AMG-ów i RS-ów.

Essen 4

Ponadto już niedługo felgi CI-R będzie można zamówić nie tylko w kolorze „Platinum Silver", ale również w odcieniu „Satin Black", a to kolejna dobra wiadomość.

Essen 2

Sporym zainteresowaniem cieszyły się też zimowe felgi BBS SX dostępne w kolorach „Brilliant Silver" oraz „Crystal Black". BBS zapowiedział też rozszerzenie listy aplikacji dla superlekkich, kutych felg FI-R. Pięknie!

Essen 5

A co u Lorinsera? Zdecydowanie nudno nie było, a to przede wszystkim za sprawą nowego Smarta z kompletem akcesoriów Lorinsera i nowego Mercedesa Klasy C, który na prawdę robił spore wrażenie.

Essen 7

Essen 6

Nie mniej ciekawie było na stoisku firmy Techart, gdzie królował nowy Magnum, czyli hardcore'owa wersja najnowszego Porsche Cayenne.

Essen 10

Essen 11

 Więcej informacji o nowościach na rok 2016 znajdziecie na naszym blogu już wkrótce.