Blog firmowy o nowych produktach i nie tylko...

Światowa premiera S Klasy (W222) od Lorinsera

 

Najnowszy Mercedes Klasy S (W222), którego premiera odbyła w połowie maja tego roku w Hamburgu to samochód, który przenosi pojęcia prestiżu, luksusu i komfortu na nie znany dotąd poziom, ale zawsze można chcieć czegoś więcej...

 

Lorinser S_1250-58_ohne-Licht_www

 

Naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów wychodzi firma Lorinser, która przygotowała swoją interpretację flagowej Klasy S. Perfekcyjnie dopracowany body-kit znacznie różni się od tego, co fabrycznie proponuje Mercedes i zdecydowanie rzuca się w oczy.

 

Lorinser S_1281-86_www

 

Potężny przedni zderzak z karbonowymi dokładkami czy masywna atrapa chłodnicy z majestatycznym emblematem Lorinsera to dopiero początek. Charakterystyczne przednie błotniki z wlotami powietrza, agresywnie wystylizowany tylny zderzak ze zgrabnie wkomponowanymi czterema końcówkami nowego wydechu i spoiler na klapie bagażnika, to kolejne elementy tego zestawu.

 

Lorinser S_1311_www

 

Trzeba przyznać, że całość prezentuje się znakomicie. Szczególnie w połączeniu z obniżonym zawieszeniem i 21" lub 22" obręczami kół. Fani ponadprzeciętnych osiągów też nie będą zawiedzeni – w przypadku wersji S500 moc zwiększona została z 455 KM do 530 KM, a moment obrotowy z 700 Nm do 800 Nm.

 

Lorinser S_1261_www

 

Lorinser S_1264_www

 

Lorinser S_1265_www

 

Lorinser S_1287_www

 

Wszystkie produkty firmy Lorinser do nowej Klasy S już niebawem będą dostępne w ofercie PMS Experience Exclusive Tuning.