Blog firmowy o nowych produktach i nie tylko...

Bliżej ziemi

Nie od dziś wiadomo, że podstawą świetnej prezencji samochodu są odpowiednie koła, doskonale brzmiący wydech i... niskie zawieszenie...

 

Lorinser-nowe-moduly-2013-luty 1

 

Kilka dni temu firma Lorinser zaprezentowała całą gamę modułów obniżających, które dedykowane są najnowszym modelom samochodów Mercedes-Benz wyposażonym w zawieszenie Airmatic. Nowe moduły robią duże wrażenie, a wszystko dzięki innowacyjnemu podejściu inżynierów Lorinsera. Dzięki nowym modułom regulacja wysokości zawieszenia najnowszych modeli Mercedesa (niebawem również do S Klasy W222, która pojawi się w salonach w tym roku) odbywa się za pośrednictwem fabrycznych przycisków umieszczonych w kierownicy.

 

O ile tylko samochód nie znajduje się w ruchu, kierowca będzie mógł dostosować wysokość zawieszenia (niezależnie oś przednia i tylna oraz strona prawa i lewa!) do swoich potrzeb. Dzięki nowym modułom Lorinsera, informacje dotyczące regulacji wysokości zawieszenia będziemy mogli zobaczyć na fabrycznym wyświetlaczu, co oznacza pełną integrację modułu z fabrycznym komputerem samochodu. Co więcej kierowca będzie mógł zapisać swoje ulubione ustawienia, a po przekroczeniu określonej prędkości zawieszenie samo powróci do najbardziej optymalnych ustawień fabrycznych. Kiedy prędkość będzie mniejsza lub samochód będzie zaparkowany moduł sam dostosuje wysokość zawieszenia do ustawień zapamiętanych przez kierowcę.

 

Lorinser-nowe-moduly-2013-luty

 

Nowe moduły obniżające zawieszenie (ML W166, S W221 Airmatic / ABC, SL R231 Airmatic / ABC, E W212, CLS C218), są już dostępne w ofercie PMS Experience Exclusive Tuning.