Blog firmowy o nowych produktach i nie tylko...

Lorinser dla Mercedesa CLA (C117)

Od modyfikacji stylistycznych, poprzez pakiety zwiększjące moc, aż po gustowne detale – słowem – w ofercie firmy Lorinser każdy właściciel Mercedesa CLA (C117) znajdzie coś dla siebie.

CLA 1

Jeśli chodzi o modyfikacje wizualne to warto wspomnieć przede wszystkim o dyfuzorze tylnego zderzaka (produkt dostosowany do końcowych tłumików Lorinser) i gustownej lotce tylnej klapy (również w wesji karbonowej). Przysłowiową „wisienką na torcie" są oczywiście koła. Do CLA, Lorinser proponuje jednoczęściowe obręcze RS8 i RS9 oraz trzyczęściowe felgi RSK6 – wszystkie o średnicy 19".

CLA 4

W ofercie nie zabrakło też gustownych detali. Oprócz dużego wyboru emblematów „Lorinser" w różnych kształtach i rozmiarach, są też podświetlane nakładki progowe, dywaniki i nakładki na pedały.

CLA 2

Warto też wspomnieć o modyfikacjach elektronicznych, które służą podniesieniu mocy i momentu obrotowego. W tej kategorii oferta jest bardzo szeroka i obejmuje rozwiązania dedykowane do wszystkich wersji silnikowych CLA. Najbardziej spektakularne przyrosty mocy i momentu dotyczą wersji 45 AMG. W tym przypadku możemy liczyć na dodatkowe 48 KM i 100 Nm. Po takim zastrzyku mocy przyda się ingerencja w zawieszenie. Lorinser proponuje klientom zestaw sprężyn obniżających, dzięki którym nie tylko poprawi się wygląd samochodu, ale też jego prowadzenie.

CLA 3

Wszystkie produkty frmy Lorinser dedykowane do Mercedesa CLA znajdziecie w naszym sklepie (TUTAJ)