Blog firmowy o nowych produktach i nie tylko...

Nowe modele felg Lorinser

W ofercie niemieckiej firmy Lorinser – jednego z największych tunerów samochodów Mercedes-Benz na świecie – już od połowy kwietnia dostępne będą dwa nowe wzory felg. Pierwszy to obręcze RS12, które pojawią się w rozmiarach 19" i 20"...

 Lorinser RS12 LM2R W

Czytaj więcej...

Letnia promocja na felgi Lorinser RS11c!

Do końca sierpnia 2019 mamy dla Was felgi Lorinser RS11c w ekstremalnie dobrych cenach! Za komplet felg RS11c w rozmiarze 9x20" + 10,5x20" zapłacicie teraz tylko 7790 PLN / brutto* i to z przesyłką (cena regularna: 15 154 PLN / brutto). Ilość promocyjnych kompletów felg jest ograniczona, tak więc nie ma na co czekać, szczególnie że felgi nadają się nie tylko na lato, ale również świetnie sprawdzą się w zimie.

Promocja 08 2019 Lorinser RS11c 

Czytaj więcej...

Nowa Klasa G od firmy Lorinser

W naszej ofercie dostępne są już produkty firmy Lorinser dedykowane do nowego Mercedesa Klasy G (W463A) w wersjach 350d, 500 oraz 63 AMG. Wśród nowości nie zabrakło między innymi centralnej dokładki przedniego zderzaka, nakładek na wloty powietrza w przednim zderzaku, nakładki na maskę czy spoilera na klapę bagażnika. Dostępne są również 21" felgi Lorinser RS10 oraz kute obręcze Lorinser RS10s o średnicy 23". Do tego sporo drobnych akcesoriów, jak choćby dywaniki czy nakładki na pedały. Niebawem pojawi się również sportowy wydech z klapami.

Lorinser G FrontTotal

Czytaj więcej...

Klasyk powrócił - felgi Lorinser LO znów w sprzedaży

Klasyk powrócił! Po długiej przerwie, do oferty firmy Lorinser, w wielkim stylu wraca jednoczęściowa felga „LO". Legendarny design przeplata się tu z nowoczesnymi metodami produkcji, a to gwarantuje świetny wygląd i całkowite bezpieczeństwo użytkowania.

Lorinser 1

Czytaj więcej...

Nowy Maybach od Lorinsera

Oto i on! Prawdziwy arystokrata, ikona luksusu i specjalista od zadawania szyku – najnowszy Maybach z pakietem akcesoriów firmy Lorinser. Poprawki wprowadzone przez stylistów i inżynierów z Waiblingen, to (ponownie) strzał w dziesiątkę!

SKlasse Maybach 1

Czytaj więcej...

Zimowa promocja Lorinser

No i mamy grudzień, czyli już najwyższa pora na ostatnie, zimowe przygotowania. Jeśli jeszcze nie wyposażyliście się w zimowe felgi i opony, to teraz macie ku temu doskonałą okazję! Dla wszystkich właścicieli Mercedesów C43 AMG / C63 AMG (W205) oraz E43 AMG / E63 AMG (W213), firma Lorinser przygotowała specjalną, zimową promocję.

Promocja felgi zima Lorinser2

Czytaj więcej...

Oferta specjalna - body-kit Lorinser do Klasy E W213

Już od dziś, aż do 31 lipca 2017r. (lub do wyczerpania zapasów), za kompletny, karbonowy body-kit firmy Lorinser do Mercedesa Klasy E W213, zapłacicie 27 999 PLN / brutto zamiast 42 971 PLN / brutto.

Lorinser E Klasa W213 Promocja 2017

Czytaj więcej...

Pierwszy w Europie!

Z dumą prezentujemy Wam pierwszego w Europie Mercedesa E43 AMG (W213) z karbonowym body-kitem firmy Lorinser. To pierwszy taki zestaw, jaki trafił w ręcę prywatnego odbiorcy.

Lorinser E43 AMG Lorinser FL 7

Czytaj więcej...

Dążąc do perfekcji – historia marki Lorinser

Na początku marcu 1930 r., kiedy w Ameryce wielki kryzys gospodarczy zbliżał się ku końcowi, a na ekrany polskich kin wchodził właśnie pierwszy, rodzimy film dźwiękowy, w niewielkim, niemieckim miasteczku o nazwie Waiblingen, Erwin Lorinser otworzył swój pierwszy, niezależny warsztat samochodowy...

    Lorinser historia Fot3

Czytaj więcej...

Performance Box od Lorinsera w promocyjnej cenie!

Choć Mercedes A45 AMG już w wersji fabrycznej dysponuje ogromną mocą, to jak powszechnie wiadomo "lepsze jest wrogiem dobrego". Jeśli fabryczne osiągi to dla Ciebie za mało, to najwyższa pora na podniesienie mocy i momentu obrotowego.

Promocja-modul-A45-Lorinser

Czytaj więcej...