Blog firmowy o nowych produktach i nie tylko...

Promocja na kompressory G-Power do BMW M3 E9x

Ogromną zaletą najważniejszych firm tuningowych na świecie jest to, że kiedy świętują swoje urodziny, to zazwyczaj najlepiej wychodzą na tym... klienci. Nie inaczej jest w przypadku słynnego tunera samochodów BMW, czyli G-POWER. Firma z okazji obchodów swojej 30 rocznicy przygotowała dla Was coś specjalnego.

 

Reklama-GPower-kompressor-na-30o-lat-na-www

 

Tylko teraz w ofercie PMS Experience Exclusive Tuning dostępne są kompletne kity z kompressorami G-Power dedykowane silnikom V8 (S65) napędzającym BMW M3 E9x. Firma G-Power przygotowała tylko 30 zestawów o nazwie „GP Edition 30 years", a 10 z nich już znalazło szczęśliwych nabywców. Superchargery dostępne są w 3 wariantach: SKI (500 KM), SKII (570 KM) i SKIII CS (600 KM). Zestawy dostępne są w bardzo atrakcyjnych cenach, które zaczynają się już od 4199 euro, a to oznacza, że tylko teraz za zestaw G-Power zapłacicie nawet o 50% mniej!

 

Jakość kompressorów od G-Power potwierdzają sami klienci. Przez ostatnie 5 lat firma sprzedała przeszło 500 zestawów SKI, a szacuje się, że wyposażone w te zestawy samochody przejechały łącznie ponad 100 milionów kilometrów!