Blog firmowy o nowych produktach i nie tylko...

G-Power Bi-Tronik III „GP Edition 30 Years"

Moc z elektroniki, czyli G-Power Bi-Tronik III „GP Edition 30 Years", to propozycja dla tych wszystkich, którzy oczekują odczuwalnego przyrostu mocy i momentu obrotowego za rozsądną cenę i bez konieczności wykonywania żadnych poważniejszych modyfikacji mechanicznych.

 

47adea9cb6

Czytaj więcej...

Promocja na kompressory G-Power do BMW M3 E9x

Ogromną zaletą najważniejszych firm tuningowych na świecie jest to, że kiedy świętują swoje urodziny, to zazwyczaj najlepiej wychodzą na tym... klienci. Nie inaczej jest w przypadku słynnego tunera samochodów BMW, czyli G-POWER. Firma z okazji obchodów swojej 30 rocznicy przygotowała dla Was coś specjalnego.

 

Reklama-GPower-kompressor-na-30o-lat-na-www

Czytaj więcej...

G-Power wygrywa w plebiscycie magazynu Evocars

Załoga firmy G-Power ma się z czego cieszyć - w organizowanym przez magazyn Evocars plebiscycie na najlepszy tuningowany samochód sportowy 2012 roku (Tuning Sports Car of the Year 2012) zwyciężył niesamowity G1 V8 Hurricane RS, czyli potwornie mocny maluch zbudowany w oparciu o BMW 1M Coupé!

 

GPower G1

Czytaj więcej...

Pakiet G-Power "RS" dla BMW M3

Czasem mniej znaczy więcej, szczególnie jeśli mowa o samochodach i ich masie. Mniej kilogramów, to lepsze osiągi – od tej zasady nie ma żadnych wyjątków i załoga G-Power dobrze o tym wie...

 

G Power_pakiet_RS_dla_M3_1

Czytaj więcej...

Liczy się moc, czyli G-Power dla M3

Niemiecka firma G-Power, a więc jeden z największych tunerów samochodów BMW na świecie, przygotowała coś specjalnego dla wszystkich właścicieli M3, którzy chcieliby podnieść moc swoich samochodów – trzy zmodernizowane linie kompresorów!

 

      GPower kompresory_M3_na_2013

Czytaj więcej...