Blog firmowy o nowych produktach i nie tylko...

Coś za coś, czyli o tym, że jakość kosztuje

Jak zapewne większość z Was doskonale wie, PMS Experience Exclusive Tuning jest wyłącznym przedstawicielem firmy Eisenmann na terenie Polski i dlatego też postanowiliśmy wyjaśnić Wam dlaczego nie warto ryzykować kupując produkty Eisenmann na portalach aukcyjnych czy w sklepach, które nie są częścią oficjalnej i w pełni legalnej sieci dystrybucji Eisenmann w Polsce.

 

M5 Eisenmann_wjazd

 

Jako wyłączny dystrybutor Eisenmann na terenie Polski, jako jedyni możemy zagwarantować ubezpieczony, sprawdzony i spełniający wymogi firmy Eisenmann transport. Niby nic specjalnego, ale tylko do czasu, kiedy otrzymany produkt okaże się uszkodzony. Jeśli produkt zostanie kupiony bezpośrednio od PMS, z błyskawiczną wymianą nie będzie najmniejszego problemu, a Wy nie poniesiecie żadnych dodatkowych kosztów.

 

Co więcej produkty Eisenmann importujemy prosto od producenta z fabryki, bez dodatkowych pośredników, a to wpływa nie tylko na czas dostawy, ale i na zminimalizowanie kosztów oraz ryzyka związanego z uszkodzeniem przesyłki.

Dzięki wieloletniej współpracy i niezliczonym wizytom w fabryce Eisenmann dysponujemy też ogromną wiedzą z zakresu stosowanych przez firmę Eisenmann technologii, co oznacza, że doskonale wiemy, jak wysokiej jakości produkty oferuje ta firma a ponadto możemy Wam z pełną odpowiedzialnością doradzać w kwestii doboru odpowiednich produktów i służyć Wam wsparciem technicznym przed i po zakupie.

 

Kolejna kwestia to montaż. Banał? Niestety nie zawsze, choć większość układów wydechowych Eisenmann montuje się na zasadzie plug&play to mimo wszystko jest to zadanie wymagające pewnej wiedzy, doświadczenia i wyczucia. Wszystkim naszym kleintom oferujemy możliwość zamontowania układu wydechowego Eisenmann w naszym partnerskim warsztacie, co zabezpiecza Was przed utratą gwarancji w przypadku uszkodzenia wydechu lub jego niepoprawnego działania wynikającego właśnie z nieprawidłowego montażu. Nasz warsztat posiada autoryzację centrali Eisenmann z zakresu montażu i obsługi układów wydechowych.

 

A skoro już o gwarancji mowa to kupując produkty Eisenmann w PMS możecie liczyć na pełne wspracie gwarancyjne i pogwarancyjne zgodne z polityką firmy Eisenmann, honorowane na podstawie wystawianej przez nas w momencie zakupy polskiej faktury Vat, będącej ponadto formą gwarancji prawnej zgodnie z obowiązującymi w naszym kraju przepisami.

 

No i na koniec najważniejsze. Kupując produkty Eisenmann w PMS Experience Exclusive Tuning masz całkowitą pewność, że jest to towar oryginalny, nie naprawiany, pozbawiony ukrytych wad, całkowicie wartościowy i dokładnie taki, jakiego się spodziewasz i za jaki zapłaciłeś.