Blog firmowy o nowych produktach i nie tylko...

Pierwszy w Europie wydech Eisenmann do nowego BMW M3/M4 zamontowany przez PMS!

No i stało się! Z dumą oznajmiamy, że pierwszy w Europie układ wydechowy do nowego BMW M3 (F80) / M4 (F82) cieszy już ucho właściciela... i przechodniów :-)

M4 Eisenmann 1w

BMW M4 (za którego fabryczne brzmienie odpowiada system głośników...) to jeden z tych samochodów, w których zmiana układu wydechowego należy do spraw priorytetowych. Oczywiście o byle jakim wydechu nie może być mowy, a jeśli ma być na prawdę dobrze to tylko z produktami Eisenmann.

M4 Eisenmann 4w

Ten egzemplarz wyposażony został w układ wydychowy Eisenmann z systemem klap. Tłumik końcowy wykonany z bardzo lekkiej a jednocześnie wytrzymałej stali nierdzewnej nie tylko zapewnia wspaniałe, soczyste brzmienie, ale też dzięki swojej budowie pozwala na idealne umiejscownienie końcówek względem krawędzi zderzaka/dyfuzora.

M4 Eisenmann 2w

Mimo wszystko wystarczy jeden rzut oka na  zupełnie nowe w ofercie Eisenmanna końcówki (4x90 mm), żeby zorientować się z jakim produktem mamy do czynienia. Każda końcówka otrzymała logotyp firmy Eisenmann, każda składa się też z 2 części - właściwiego i zewnętrznego płaszcza, co razem daje bardzo ciekawy efekt wizualny. Połączenie polerowanej stali z anodowanym aluminium (w kolorze czarnym) prezentuje się znakomicie.

M4 Eisenmann 3w

Warto też wspomnieć o sekcji środkowej nowego wydechu z rezonatorami, która w połączeniu z nowymi tłumikami daje kompletny układ wydechowy - od downpipe'ów do końca, a to z kolei zapewnia realny przyrost mocy o mniej więcej 20 KM.

M4 Eisenmann 5w

Jesteście ciekawi brzmienia? Już za kilka dni postaramy się rozwiać wszelkie wątpliwości dotyczące walorów akustycznych nowego układu wydechowego do BMW M3/M4, a póki co zapraszamy do naszego sklepu (TUTAJ).  Jako pierwsi w Europie możemy zaoferować kompletne lub końcowe układy wydechowe do BMW M3 F80 i M4 F82 - dostępne od ręki!

M4 Eisenmann 6w

PS. A tak wyglądało to w wydaniu fabrycznym:M4 Eisenmann-seria w