Blog firmowy o nowych produktach i nie tylko...

Nowości firmy Eisenmann

W ofercie firmy Eisenmann są już dostępne przelotowe sekcje środkowe i aktywne, z „klapami" tłumiki końcowe (do wyboru końcówki „Signature" oraz „LeMans" w 3 kolorach), dedykowane do:
- BMW M340i (G20/G21, B58, z GPF)
- BMW Z4 M40i (G29, B58, z GPF)

DSC 0252 1280x1280

Czytaj więcej...

Wydechy Eisenmann do BMW serii 3 (G20)

W ofercie firmy Eisenmann dostępne są już aktywne, wyposażone w „klapy" tłumiki końcowe do BMW 320i oraz 330i G20 (B48, z GPF). Tłumiki dostępne są w wersji z dwoma oraz z czterema końcówkami o średnicy 90mm, a same końcówki oferowane są w trzech wersjach kolorystycznych: chrom, czerń oraz karbon. Wszystkie tłumiki końcowe Eisenmann wykonywane są ręcznie, z bardzo wysokiej jakości stali nierdzewnej, na indywidualne zamówienie.

Eisenmann G20 BMW

Czytaj więcej...

Eisenmann do BMW M5 (F90) już jest!

Dziś wielka premiera najnowszego, kompletnego układu wydechowego firmy Eisenmann do BMW M5 (F90), którego zadaniem jest przeniesienie brzmienia, pracującego pod maską nowego M5, silnika V8 biturbo, na zupełnie inny poziom. Wśród zaprezentowanych do M5 produktów znajdziemy „aktywny" (z klapami) tłumik końcowy, tłumik środkowy, przelotową sekcję środkową oraz downpipe bez katalizatorów. To wszystko oznacza, że niezależnie od tego czy marzy Wam się raczej delikatna czy wręcz diametralna zmiana brzmienia, dzięki szerokiej gamie produktów Eisenmann będzie to możliwe. Więcej informacji oraz bardziej szczegółowe zdjęcia, opublikujemy już za kilka dni. Stay tuned!

Eisenmann BMW M5 F90 kopia

Złoto & Karbon, czyli nowość od firmy Eisenmann

Złota Polska jesień to przy obecnym klimacie nic pewnego. Tego samego nie można powiedzieć jednak o nowej wersji kolorystycznej końcówek wydechów firmy Eisenmann, które będą błyszczeć złotem nie tylko w trakcie krótkich, jesiennych dni, ale też przez całą resztę roku.

Eisenmann Gold tips 1min

Czytaj więcej...

Eisenmann + G63 AMG = piekielnie dobre brzmienie!

Niedawno załoga firmy IND Distribution, czyli amerykańskiego dystrybutora produktów firmy Eisenmann, opublikowała krótki filmik poświęcony obłędnie brzmiącemu wydechowi Eisenmann do Mercedesa Klasy G (W463) w wersjach 63 AMG oraz 65 AMG. Miłego oglądania! A jeśli ineteresuje Cię zakup takiego wydechu do Twojej G Klasy, to zajrzyj TUTAJ

Jak powstają układy wydechowe Eisenmann?

Jakiś czas temu na naszym blogu zamieściliśmy relację zdjęciową z wizyty w centrali firmy Eisenmann (TUTAJ). Tym razem mamy coś dla fanów „ruchomych obrazków" – krótki film, na którm zobaczycie jak wygląda proces „badawczo-rozwojowy" towarzyszący powstawaniu każdego nowego układu wydechowego, różne etapy powstawania układów wydechowych Eisenmann i techniki stosowane w ich budowie. Miłego oglądania.

 

„Driven by sound”, czyli z wizytą u Rolfa Eisenmanna

Hemmingen – niewielkie, niemieckie miasteczko, które nie wyróżnia się właściwie niczym specjalnym. Chyba, że podobnie jak my, jesteście fanami wydechów, które powstają w fabryce Rolfa Eisenmanna. Jeśli tak, to Hemmingen, a więc miasto, w którym znajduje się siedziba tej słynnej manufaktury, jest miejscem które powinniście odwiedzić. Zapraszamy Was na krótką wycieczkę!

Eisenmann Fabryka by PMS 4583

Czytaj więcej...

Wydech Eisenmann dla Mercedesa E63 AMG (W212)

Mercedes Klasy E63 AMG, napędzany genialnym silnikiem V8 o pojemnosci 5,5l i mocy 560 KM, to jeden z tych samochodów, które przyprawiają nas o szybsze bicie serca. Szczególnie jeśli mamy do czynienia z egzemplarzem wyposażonym w końcowy wydech oraz dedykowany x-pipe firmy Eisenmann. Samochód, który możecie obejrzeć na poniższym filmiku przeszedł również kurację wzmacniającą w firmie RENNtech. Jak brzmi? Sami posłuchajcie!

Wszystkie produkty Eisenmann do Mercedesa Klasy E (W212), znajdziecie oczywiście w naszym sklepie, a tłumik z powyższego filmu  - TUTAJ

Wydechy Eisenmann do BMW X5M (F85) i X6M (F86)

W naszym sklepie pojawiło się kilka nowych zdjęć końcowych wydechów Eisenmann do BMW X5M (F85) i X6M (F86). Tłumiki dostępne są w 2 wersjach: Sport i Race.

21312654388 6a243b3e56 b-1

Czytaj więcej...

Nowości Eisenmann już w naszym sklepie!

Ten tydzień zaczynamy od sporej porcji nowych produktów firmy Eisenmann, które już od dziś dostępne są w naszym sklepie...

6809026435 f57f4fd612 b

Czytaj więcej...