Blog firmowy o nowych produktach i nie tylko...

Układy dolotowe GruppeM już w naszej ofercie

Koniec roku zbliża się wielkimi krokami, ale my bynajmniej nie zamierzamy z tego powodu zapaść w zimowy sen. Wręcz przeciwnie! W naszej ofercie właśnie pojawiła się pełna gama wspaniałych (zarówno pod względem wyglądu, jak i jakości wykonania) układów dolotowych renomowanej firmy GruppeM.

GruppeM 2

Gruppe M od lat specjalizuje się w projektowaniu i produkcji wysokowydajnych, karbonowych układów dolotowych. Każdy produkt tej firmy tworzony jest przy użyciu najnowocześniejsych technologii, a następnie wielokrotnie testowany zarówno w warunkach laboratoryjnych, jak i podczas testów drogowych. Wszystko po to, aby produkt spełniał oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. W efekcie, decydując się na montaż układu dolotowego Gruppe M możemy liczyć na:

- najwyższą jakość wykonania (karbonowa powłoka każdego układu dolotowego wykańczana jest ręcznie)
- unikalną budowę „puszki" filtra, która zapewnia najlepszy przepływ powietrza
- maksymalne odizolowanie filtra powietrza od gorącego powietrza, które obniża wydajność każdego układu dolotowego
- wyraźną poprawę dystrybucji zimnego powietrza w układzie dolotowym
- wyczuwalny przyrost mocy i momentu obrotowego (w przypadku BMW M5 F10 nawet do 16 KM i 40 Nm!)
- wrażenia akustyczne

GruppeM 4

Wszystkie produkty Gruppe M tworzone są zgodnie z filozofią „zerowej tolerancji", co oznacza że firma na żadnym etapie produkcji nie dopuszcza do nawet najdrobniejszych odchyleń od ustalonych przez siebie norm i poziomu jakości.

GruppeM 3

Układy dolotowe Gruppe M dostarczane są już z odpowiednim dla danego samochodu i wersji silnikowej filtrem powietrza renomowanej marki K&N. Lista dostępnych aplikacji jest długa, choć większość produtków GruppeM przeznaczona jest do samochodów klasy wyższej, wśrod których znalazła się większość modeli BMW, Audi, Mercedesa, Porsche czy Ferrari. Jeżeli nie wiesz czy w ofercie dostępny jest produkt do Twojego samochodu, to prosimy o KONTAKT

Aby przejść do sklepu, kliknij TUTAJ