Blog firmowy o nowych produktach i nie tylko...

Cargraphic Active Sound dla Mercedesa Klasy G 350 CDI

Dzięki wydechom Cargraphic z rodziny „Performance Active Sound" nie tylko samochody BMW czy Porsche, wyposażone w silniki wysokoprężne, mogą brzmieć jak rasowe, benzynowe V-ósemki. W ofercie firmy Cargraphic dostępne są też układy „Performance Active Sound" dedykowane do kilku modeli Mercedesów, a wśród nich do Klasy G 350 CDI (W463).

IMG 6868

Wydech dostępny jest w wersji „G63 AMG look", a to oznacza, że w zestawie znajdują się podwójne, owalne końcówki, które przypominają te montowane fabrycznie właśnie w modelu G63 AMG. Podobnie jak w przypadku innych wydechów Cargraphic z serii „Performance Active Sound", również i tutaj sercem systemu jest jednostka sterująca, która w czasie rzeczywistym odczytuje wszystkie parametry pracy silnika (jak choćby obroty) i na podstawie zebranych danych, za pośrednictwem końcowych tłumików ze zintegrowanymi głośnikami, generuje dźwięk silnika V8.

PERW463DETSM-08-Mercedes-G-Class-W463-Active-Sound

Wydech Cargraphic Performance Active Sound do Mercedesa Klasy G 350 CDI, znajdziecie rzecz jasna w naszym sklepie (TUTAJ)