Blog firmowy o nowych produktach i nie tylko...

Cargraphic "Active Sound System"

Porsche z silnikiem diesla to już od dłuższego czasu nic dziwnego, ale dla wielu posiadaczy modeli Cayenne, Macan czy Panamera, które napędzane są właśnie jednostkami wysokoprężnymi problemem jest brak charakterystycznego dla Porsche brzmienia. Jeśli i Wam brakuje dźwięku mocnego silnika V8, to mamy dla Was rozwiązanie. Od niedawna w naszej ofercie dostępne są układy „Active Sound System" stworzone przez inżynierów firmy Cargraphic.

PERP58DETSOUND-active-sound-Porsche-Cayenne-958-Diesel-2

 

System „Active Sound" jest zintegrowany z końcowym tłumikiem Cargraphic. Sercem systemu jest jednostka sterująca, która w czasie rzeczywistym odczytuje wszystkie parametry pracy silnika (jak choćby obroty) i na podstawie zebranych danych, za pośrednictwem końcowego tłumika generuje mocny dźwięk silnika V8.

Decydując się na zakup układu „Active Sound" otrzymujesz nie tylko system modulujący dźwięk silnika Twojego samochodu, ale również najwyższej jakości tłumik końcowy. Montaż tego produkty pozwala na obniżenie ciśnienia zwrotnego w układzie wydechowym, zmniejszenie temperatury spalin oraz poprawę wydajności całego układu. W przypadku wszystkich modeli Porsche z silnikami wysokoprężnymi, zapewnia to przyrost mocy i momentu obrotowego o 10 KM i 10 Nm.

PERP58DETSOUND-active-sound-Porsche-Cayenne-958-Diesel-3

Układy „Active Sound" dostępne są do wszystkich modeli Porsche wyposażonych w silniki wysokoprężne oraz BMW serii 4 (420d, 425d, 430d, 435d). Produkt dostępny jest w wersji „V8 Sound" i „V8 Super Sound".

Jesteście ciekawi jak to brzmi? Odpowiedź znajdziecie poniżej:

Active Sound System - V8 Super Sound

Active Sound System - V8 Sound

 

 

Zobacz w sklepie, kliknij TUTAJ