Blog firmowy o nowych produktach i nie tylko...

Sportowe filtry GPF od firmy Cargraphic

W ofercie niemieckiej firmy Cargraphic pojawiły się pierwsze, sportowe filtry GPF, a to oznacza, że znaczna poprawa brzmienia nowych, objętych fabryczną gwarancją producenta, samochodów wreszcie stała się możliwa!

Czytaj więcej...

Cargraphic Active Sound dla Mercedesa Klasy G 350 CDI

Dzięki wydechom Cargraphic z rodziny „Performance Active Sound" nie tylko samochody BMW czy Porsche, wyposażone w silniki wysokoprężne, mogą brzmieć jak rasowe, benzynowe V-ósemki. W ofercie firmy Cargraphic dostępne są też układy „Performance Active Sound" dedykowane do kilku modeli Mercedesów, a wśród nich do Klasy G 350 CDI (W463).

IMG 6868

Czytaj więcej...

Cargraphic "Active Sound System"

Porsche z silnikiem diesla to już od dłuższego czasu nic dziwnego, ale dla wielu posiadaczy modeli Cayenne, Macan czy Panamera, które napędzane są właśnie jednostkami wysokoprężnymi problemem jest brak charakterystycznego dla Porsche brzmienia. Jeśli i Wam brakuje dźwięku mocnego silnika V8, to mamy dla Was rozwiązanie. Od niedawna w naszej ofercie dostępne są układy „Active Sound System" stworzone przez inżynierów firmy Cargraphic.

PERP58DETSOUND-active-sound-Porsche-Cayenne-958-Diesel-2

Czytaj więcej...

Kompletna oferta układów wydechowych Cargraphic

W naszej ofercie dostępne są już wszystkie produkty Cargraphic dla Porsche 911 (991) Turbo i Turbo S. Kompletne układy wydechowe, końcowe tłumiki, sportowe katalizatory, systemy klap i różne końcówki.

 

Zobacz wszystkie produkty w naszym sklepie: http://p-ms.pl/cargraphic/items/679-911-991-turbo-turbo-s

 

Reklama-Cargraphic-Turbo-i-Turbo-S-wydechy

 

Cargraphic & Ferrari 458 Italia

Firma Cargraphic TS znana jest głównie z szerokiej oferty produktów dedykowanych do wielu modeli i generacji samochodów Porsche, ale w rzeczywistości katalog Cargraphic spodoba się również właścicielom samochodów Lamborghini, Ferrari, Aston Martin czy McLaren. Nowością w ofercie tego niemieckiego tunera są układy wydechowe, katalizatory i modyfikacje ECU przeznaczone do Ferrari 458 Italia.

 

Ferrari 458_Cargraphic_2

Czytaj więcej...

Cargraphic "Performance17" do nowego 911 Turbo S

Nowe Porsche 911 Turbo S jeszcze na dobre nie zagrzało miejsca parkingowego w siedziebie firmy CARGRAPHIC - Thomas Schnarr, a już pojawiły się pierwsze modyfikacje. Kute obręcze Performance17 o średnicy 21" idealnie pasują do bryły Porsche. Felgi są również dostępne w ofercie PMS Experience Exclusive Tuning.

 

991-turbo-s-performance17-21-IMG 3602_01

Cargraphic McLaren MP4-12C

Załoga firmy Cargraphic opracowała 3 programy modyfikacji układu wydechowego McLarena MP4-12C. Już wkrótce w ofercie PMS Experience Exclusive Tuning pojawią się zestawy sportowych, metalowych katalizatorów (+31 KM i 47 Nm), X-pipe'y zastępujące tłumik końcowy bez systemu klap (+ 9,5 KM i 19 Nm) oraz X-pipe'y zastępujące tłumik końcowy z systemem klap (+ 9,5 KM i 19 Nm).

 

mp 4

Czytaj więcej...

Cargraphic dla Porsche 911 (991)

Niedawno na naszym blogu pisaliśmy o układach wydechowych do nowego Porsche Boxster (981), które przygotowała legendarna wśród miłośników marki Porsche firma Cargraphic. Charyzmatyczny Thomas Schnarr – szef firmy Cargraphic wraz ze swoimi inżynierami wciąż pracuje nad nowymi produktami. Tym razem mamy coś dla miłośników Porsche 911 (991).


Porsche-911-991-Cargraphic-wydech 1

Czytaj więcej...

Cargraphic dla nowego Boxstera (981)

W ofercie specjalizującej się w modyfikacjach samochodów marki Porsche firmy Cargraphic pojawiły się niedawno różne końcowe tłumiki do najnowszego Boxstera (981). Projektowanie najwyższej jakości układów wydechowych to dla załogi Cargraphica nic nowego – przeszło 30 lat doświadczenia w tej materii gwarantuje nie tylko świetne brzmienie każdego Porsche, ale również poprawę osiągów.

 

Tumik Sport_Cargraphic_Boxster_981

 

Czytaj więcej...