Blog firmowy o nowych produktach i nie tylko...

Nowość na zimę - BBS SR

 

Lato tak naprawdę dopiero się rozkręca, ale jak to zwykle bywa, zima i tak przyjdzie o wiele szybciej niż byśmy tego chcieli. Dlatego też może już teraz warto zastanowić się nad wyborem zimowych felg?

 

BBS-SR-mini

 

Na zimowy sezon 2013/2014 firma BBS proponuje zupełnie nowe obręcze SR, które łączą w sobie elegancki i jednocześnie sportowy wygląd z nieprzeciętną funkcjonalnością. Design obręczy SR jest nie tylko miły dla oka, ale sprzyja też łatwemu czyszczeniu, co jest szczególnie ważne właśnie zimą. Co więcej konstukcja obręczy BBS SR sprawia, że nawet 16" felgi wydają się znacznie większe niż są w rzeczywistości.

 

Obręcze BBS SR dostępne są w jednym kolorze (satynowa szarość) i trzech rozmiarach: 16", 17" i 18". Lista możliwych aplikacji obejmuje większość modeli samochodów VW, Audi, BMW oraz Mercedes, a także Volvo, Toyota, Hyundai, Skoda i Seat. Felgi BBS SR w rozmiarze 18" mogą być również montowane w samochodach Porsche. 

 

Jeśli chciałbyś dowiedzieć się czy obręcze BBS SR będą pasowały do Twojego samochodu, skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy znajdujący się na naszej stronie www lub napisz na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Cennik BBS SR*

7x16 – 570 PLN brutto

7,5x17 – 720 PLN brutto

8x17 - 760 PLN brutto

8x18 – 910 PLN brutto

 

BBS SR / Porsche

8x18"– 995 PLN brutto

10x18" – 1160 PLN brutto

 

* Cena brutto za jedną sztukę / obręcze BBS SR będą dostępne w ofercie pod koniec sierpnia 2013