Blog firmowy o nowych produktach i nie tylko...

50 lat BBS - nowy kolor felg z okazji jubileuszu!

Dokładnie 50 lat temu narodziła się firma, która dziś wśród fanów motoryzacji i sportów motorowych, ma status kultowej i legendarnej. Wszystko zaczęło się w 1970 roku, kiedy to Heinrich Baumgartner i Klaus Brand założyli swoją firmę w niemieckiej miejscowości Schiltach. B – B – S. Te trzy litery szybko stały się doskonale znane w świecie sportów samochodowych a po niedługim czasie zyskały renomę wśród kierowców na wszystkich kontynentach, którzy do dziś podzielają te same, motoryzacyjne pasje...

BBS Satin Bronze Plansza 2

 

Okrągłe 50 lat, to nie byle jaka okazja do świętowania, tak więc załoga BBS postarała się abyśmy i my mogli wziąć udział w tym hucznym wydarzeniu. Z tej okazji 4 modele felg BBS – FI-R z serii „Forged Line", CI-R oraz CH-R II z serii „Performance Line" oraz XR z serii „Design Line", otrzymały zupełnie nowy kolor: „Satin Bronze" i jubileuszowy dekielek.

BBS FIR Satin Bronze Plansza 1

BBS CHRII Satin Bronze Plansza 1

Felgi w tym przepięknym kolorze zamawiać można już od dziś aż do ostatniego dnia grudnia 2020 roku. Lista aplikacji felg FI-R, CI-R, CH-R II oraz XR w jubileuszowym kolorze jest długa i znalazła się na niej większość modeli samochodów, do których te felgi dostępne są w standardowych kolorach.

BBS CIR Satin Bronze Plansza 1

BBS XR Satin Bronze Plansza 1

Na Wasze pytania czekamy, jak zawsze, pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a całej załodze firmy BBS, życzymy kolejnych wspaniałych 50 lat! Mnóstwa sukcesów i niekończącej się listy powodów do dumy!