Blog firmowy o nowych produktach i nie tylko...

BMW M4 na felgach BBS CI-R

Felgi CI-R to jedna z tegorocznych nowości firmy BBS. Co myślicie o BMW M4 (F82) wyposażonym właśnie w taki komplet nowiutkich felg BBS CI-R w rozmiarze 9x20" z przodu i 10,5x20" z tyłu?

M3-Blue 2

Jeśli chcielibyście zobaczyć takie felgi w nadkolach swojego samochodu, to z przyjemnością informujemy, że "od ręki" dysponujemy kompletami do BMW M3/M4 (F80/F82), M5 (F10), 6 (F12) oraz Audi S6,S7, RS6 i RS7. Pełną ofertę znajdziecie w naszym sklepie: www.p-ms.pl/produkty

M3-Blue

 

O felgach BBS CI-R
Już na pierwszy rzut oka widać, że mamy do czynienia z produktem firmy BBS, a świadczy o tym nie tylko doskonała jakość wykonania, ale przede wszystkim charakterystyczna stylistyka nawiązująca do kultowych już obręczy CH-R. Ramiona tworzące kształt litery „Y" nadają obręczom CI-R sportowego charakteru i jednocześnie pewnej lekkości – w przenosni i dosłownie, bo inżynierowie BBS poświęcili sporo czasu na zoptymalizowanie ich wagi, dzięki czemu są one nawet lżejsze niż klasyczne obręcze CH-R. To zasługa innowacyjnych technologii, które stosuje BBS podczas produkcji swoich felg, a wśród nich metody „flow-forming".