Blog firmowy o nowych produktach i nie tylko...

Nowość: BBS CI-R

Już za kilka dni, na zbliżających się targach Essen Motor Show firma BBS zaprezentuje swój najnowszy produkt – obręcze CI-R!

                         BBS CI R platinum matt seitlich t Kopie 01

Na pierwszy rzut oka widać, że mamy do czynienia z produktem BBS, a świadczy o tym nie tylko doskonała jakość wykonania, ale przede wszystkim charakterystyczna stylistyka nawiązująca do kultowych już obręczy CH-R. Ramiona tworzące kształt litery „Y" nadają obręczom CI-R sportowego charakteru i jednocześnie pewnej lekkości – w przenosni i dosłownie, bo inżynierowie BBS poświęcili sporo czasu na zoptymalizowanie ich wagi, dzięki czemu są one nawet lżejsze niż klasyczne obręcze CH-R. To zasługa innowacyjnych technologii, które stosuje BBS podczas produkcji swoich felg, a wśród nich metody „flow-forming".

Obręcze BBS CI-R dostępnę będą w rozmiarach 8,5 x 20", 9 x 20", 9,5 x 20", 10 x 20" i 10,5 x 20" - wyłącznie w kolorze Satin Platinum. W przyszłości prawdopodobnie pojawią się również mniejsze rozmiary (19"). Wachlarz dostępnych aplikacji będzie jednak szeroki: od Audi (również modele S i RS), BMW (łączne z modelami M GmbH) oraz Mercedesa (łącznie z modelami AMG) przez VW, Toyote, Lexusa, Hyundaia, Mazde i Nissana aż po Citroena, Peugeota, Renault i Opla.

Felgi BBS CI-R już niedługo dostępne będą w naszym sklepie.