Katalog produktów

Potrzebujesz pomocy ? Nie wiesz jakie felgi będą odpowiednie do Twojego samochodu?
Skontaktuj się z nami info@amj-performance.pl tel. +48 664 304 909 lub 535 304 909

W związku z dynamicznymi wahaniami kursów walut i nagłymi zmianami cenników przez producentów części i akcesoriów, które znajdują się w naszej ofercie, niektóre oferty i ceny widoczne na naszych stronach internetowych mogą chwilowo nie być aktualne.

uklad wydechowy akrapovic evolution line do nissana 370z
Producent: Akrapovič

Wykonany z najwyższej jakości stali nierdzewnej (matowe wykończenie) układ wydechowy Akrapovič „Evolution Line" składający się z tłumika końcowego, 2 karbonowych końcówek o średnicy 125 mm oraz sekcji środkowej z rezonatorami. Wszystkie te elementy tworzą kompletny układ wydechowy (od katalizatorów do „końca"). Produkt dedykowany do Nissana 370Z

slipon 991 2
Producent: Akrapovič

Tytanowy wydech Akrapovič Slip-On z tytanowymi końcówkami (umieszczonymi centralnie). Produkt dedykowany do Porsche 911 Carrera /S/4/4S/GTS (991.2)

akrapovic karbonowy dyfuzor bmw m2 f87_1
Producent: Akrapovič

Dyfuzor tylnego zderzaka firmy Akrapovič wykonany ręcznie z najwyższej jakości włókna węglowego (wersja matowa). Produkt dedykowany do BMW M2 (F87)

akrapovic m2 f87 evolution_1
Kategoria: Wersja bazowa
Producent: Akrapovič

Tytanowy układ wydechowy Akrapovič „Evolution Line" składający się z tłumika końcowego z klapami, czterech karbonowych (matowych) końcówek oraz sekcji środkowej. Produkt dedykowany do BMW M2 (F87)

akrapovic evolution mercedes c63 w205_1
Producent: Akrapovič

Tytanowy układ wydechowy Akrapovič „Evolution Line" składający się z tłumików końcowych z klapami, karbonowych końcówek oraz sekcji środkowej. Produkt dedykowany do Mercedesa C63 / C63 S (W205 / sedan)

dyfuzor matowy 991 2
Producent: Akrapovič

Dyfuzor tylnego zderzaka Akrapovič dedykowany do Porsche 911 Carrera /S/4/4S/GTS (991.2). Produkt w wersji matowej.

akrapovic dyfuzor matowy 991 2 turbo
Producent: Akrapovič

Dyfuzor tylnego zderzaka firmy Akrapovič wykonany ręcznie z najwyższej jakości włókna węglowego. Produkt dedykowany do Porsche 911 Turbo & Turbo S (991.2)

akrapovic slipon lamborghini aventador_2
Producent: Akrapovič

Akrapovič "Slip-On" - wykonany z tytanu i stali Inconel, aktywny (z klapami) tłumik końcowy z tytanowymi końcówkami i modułem pozwalającym na sterowanie klapami (Akrapovič Sound Kit). Produkt dedykowany do Lamborghini Aventador LP 700-4 Coupe/Roadster (2017)

akrapovic lamborghini huracan_9
Producent: Akrapovič

Akrapovič "Slip-On" - wykonany z tytanu, aktywny (z klapami) tłumik końcowy z tytanowymi końcówkami. Produkt dedykowany do Lamborghini Lamborghini Huracan LP 610-4 Coupe / Spyder

akrapovic slipon ferrari 488 gtb_1
Producent: Akrapovič

Akrapovič "Slip-On" - wykonany z tytanu, aktywny (z klapami) tłumik końcowy z dwoma karbonowymi końcówkami. Produkt dedykowany do Ferrari 488 GTB & Spider