Wybrane realizacje

Honda Civic Type R (FK2) z wydechem Remus

Tym razem coś z zupełnie innej bajki. Do naszego zaprzyjaźnionego warsztatu trafiła bowiem Honda Civic Type-R (FK2), której właściciel zdecydował się na poprawę brzmienia seryjnego wydechu.

Remus Civic TypeR 1

Czytaj więcej...

BMW 320d (F30) z wydechem Eisenmann 4x76mm

O ile wakacje były dla nas dość spokojnym okresem, to we wrześniu zdecydowanie nadrabiamy! Na początek mamy dla Was BMW 320d (F30), którego właściciel zdecydował się zakup i montaż końcowego wydechu Eisenmann z czterema końcówkami o średnicy 76 mm.

Eisenmann BMW 320d F30 1

Czytaj więcej...

BMW M6 (F12) z karbonową dokładką Vorsteiner

Jest lato, jest słońce, to musi być i Cabrio. Najlepiej nie „jakieś tam" Cabrio, tylko np. BMW M6, czyli niemiecki pocisk bez dachu. Jak jednak powszechnie wiadomo, nawet nieprzeciętny samochód może stać się jeszcze bardziej wyjątkowy, dzięki kilku a czasem nawet dzięki jednej ciekawej i dobrze dopasowanej modyfikacji.

M6 Vorsteiner 4 FB

Czytaj więcej...

BMW M2 LCI z tytanowym wydechem Akrapovič!

Przed Wami jedno z pierwszych w Polsce BMW M2 po faceliftingu, którego właściciel jeszcze przed odebraniem auta z salonu, zdecydował się na... pierwsze modyfikacje. Mowa oczywiście o tytanowym układzie wydechowym firmy Akrapovič, dzięki któremu nowiutkie M2 nie tylko brzmi, ale i wygląda znacznie lepiej niż w wydaniu fabrycznym.

M2 Akrapovic 3 Min

Czytaj więcej...