Wybrane realizacje

BMW 650Ci (E63) z wydechem Eisenmann i X-pipe'em Supersprint

Co by tu podłubać w wydechu BMW 650i (E63), które ma już końcowe tłumiki Eisenmann w wersji "Race", żeby było jeszcze lepiej i jeszcze głośniej? Z pomocą przychodzi firma Supersprint, podsuwając nam piękny, całkowicie przelotowy, X-pipe zastępujący fabryczną sekcję środkową układu wydechowego.

BMW 650i E63 XPipe Supersprint 1

Czytaj więcej...

VW Golf VII GTI z aktywnym wydechem Remus

VW Golf VII GTI otrzymał aktywny układ wydechowy typu "cat-back" (tłumik końcowy + przelotowa sekcja środkowa), sygnowany logiem marki Remus. Seryjny tylny dyfuzor zastąpił nowy (wersja "Satin Black"), w którym znalazło się miejsce dla czterech końcówek "Street Race Black Chrome", z których każda ma średnicę 84 mm. Tak więc teraz, tył białego "GTI" przypomina kuper "eRki", a całość brzmi po prostu o b ł ę d n i e!

VW Golf VII GTI z wydechem REMUS 1

Czytaj więcej...

BMW Z4M (E85) z wydechem Eisenmann "Race"

Jest moc! BMW Z4M (E85) z zaprzyjaźnionej ekipy DriveOneEurope, otrzymało w naszym partnerskim warsztacie tłumiki końcowe Eisenmann (4x83 mm) w wersji "Race". Niewyraźne i bezpłciowe, fabryczne brzmienie to już przeszłość. Teraz mamy soczysty i miękki bas przy niskich obrotach i oczywiście ostry, metaliczny - tak typowy dla klasycznych "eMek", "sound" przy wyższych obrotach. Oj dobrze to brzmi, bardzo dobrze i jak zwykle potwierdza się prosta zasada: doskonałe brzmienie w BMW = wydech Eisenmann, innej opcji nie ma! Ps. Krótki filmik znajdziecie na końcu posta.

BMW Z4M E85 Eisenmann Race 4x83mm 2

Czytaj więcej...

KW & E63S

Za oknami szaro, buro i ponuro, dlatego mamy dla Was trochę „kolorów" od KW, a konkretnie kilka zdjęć z montażu sprężyn KW z możliwością regulacji wysokości w Mercedesie E63S 4Matic (W212). Zgodnie z oczekiwaniami właściciela, zawieszenie E63S zostało nieco obniżone, a samochód powinien jeszcze lepiej się prowadzić.

DSC 6087

Czytaj więcej...