Wybrane realizacje

BMW E46 330Ci Cabrio z wydechem Eisenmann "Sport"

Pogoda nie zachęca do przejażdżek z otwartym dachem, co nie zmienia jednak faktu, że nigdy nie jest za wcześnie na przygotowania do sezonu letniego :-). W myśl tej idei, do naszego zaprzyjaźnionego warsztatu trafiło perfekcyjnie utrzymane BMW E46 330Ci Cabrio.

Eisenmann E46 33Ci 2x70 2

Czytaj więcej...

Mercedes C200 Kombi (W205) z wydechem AWE Tuning

Na koniec tygodnia, coś dla fanów dobrego brzmienia i samochodów marki Mercedes-Benz, czyli Klasa C200 Kombi (W205) z wydechem AWE Tuning. W wydaniu fabrycznym, brzmienie dwulitrowej, turbodoładowanej jednostki napędowej, która pracuje pod maską tego auta, delikatnie rzecz ujmując – nie powala. W przypadku wydechu AWE Tuning, sprawy mają się jednak zupełnie inaczej.

AWE Mercedes C W205 1

Czytaj więcej...

BMW X6M z wydechem Akrapovič “Evolution Line”

Przy takich samochodach, jak BMW X6M (F86), zawsze bardzo lubiliśmy pracować, a szczególnie jeśli mowa o montażu tytanowego układu wydechowego Akrapovič Evolution Line wraz z akcesoryjnym „Sound Kit'em", który pozwala na niezależne sterowanie znajdującymi się w wydechu klapami.

BMW X6M Akrapovic 3

Czytaj więcej...

Honda Civic Type R (FK2) z wydechem Remus

Tym razem coś z zupełnie innej bajki. Do naszego zaprzyjaźnionego warsztatu trafiła bowiem Honda Civic Type-R (FK2), której właściciel zdecydował się na poprawę brzmienia seryjnego wydechu.

Remus Civic TypeR 1

Czytaj więcej...