Blog firmowy o nowych produktach i nie tylko...

Nowości w ofercie Sterckenn!

Specjalizująca się w produkcji najwyższej jakości karbonowych dodatków i akcesoriów do samochodów marki BMW firma Sterckenn, kilka dni temu zaprezentowała zupełnie nową linię produktów stworzoną z myślą o BMW M2 (F87). Ten europejski producent przyzwyczaił już nas do bardzo wysokiej jakości swoich produktów oraz do ponadprzeciętnej dbałości o najmniejsze nawet detale i z przyjemnością przyznajemy, że nowe produkty do M2 idealnie wpisują się w tę godną pochwały strategię.

Sterckenn BMW M2 7min

Tym razem, załoga firmy Sterckenn skupiła się wyłącznie na przedniej części nadwozia BMW M2, a w efekcie na rynek trafiły dwa zupełnie nowe produkty, których design doskonale współgra ze stylistyką i agresywną naturą BMW M2.

Sterckenn BMW M2 1min

Pierwszymi elementami, które natychmiast rzucają się w oczy, są oczywiście nowocześnie ukształtowane nakładki na boczne części przedniego zderzaka, które mimo sporych rozmiarów, idealnie wpisują się w kształt przedniej części nadwozia BMW M2.

Sterckenn BMW M2 6min

Wspólnym mianownikiem dla obu tych elementów jest oczywiście zgrabna dokładka, która świetnie uzupełnia środkową część fabrycznego zderzaka. Oba produkty wykonane zostały oczywiście w 100% z bardzo wysokiej jakości karbonu, a delikatnego połysku wszystkim elementom nadaje rzecz jasna wytrzymała warstwa bezbarwnego lakieru, którym każda z tych części została starannie pokryta.

Sterckenn BMW M2 4min


Równie ważne, co jakość wykonania i design są jednak walory praktyczne, ale i w tym przypadku możecie być spokojni. Montaż żadnego z tych produktów nie ogranicza codziennej użyteczności samochodu, a sama instalacja nie zajmuje więcej niż 30 minut i nie wymaga żadnych poważnych modyfikacji fabrycznego zderzaka. Nowe produkty Sterckenn dedykowane do BMW M2 są już dostępne w naszym sklepie (TUTAJ)

Sterckenn BMW M2 5min

Sterckenn BMW M2 2min