Blog firmowy o nowych produktach i nie tylko...

Nowości z Essen Motor Show 2017

Premiery, nowości i miłe zaskoczenia – tak w kilku słowach możemy podsumować tegoroczną, 50. już edycję targów Essen Motor Show. Zdecydowanie było na co popatrzeć, a to z kolei oznacza, że już niebawem w naszej ofercie pojawi się kilka, zupełnie nowych, produktów – zresztą zobaczcie sami!

LorinserEssen2017 1

Czytaj więcej...

BMW M4 (F82) z karbonowym dolotem Eventuri

Najlepszym pomysłem na osiągnięcie perfekcyjnego brzmienia w BMW M3/M4 (F8x) jest montaż układu wydechowego Eisenmann lub Akrapovič oraz jedynego słusznego układu dolotowego od firmy Eventuri. W przypadku tego czarnego BMW M4 aftermarketowy wydech pięknie „gra" już od dłuższego czasu.

BMW M4 Eventuri 1

Czytaj więcej...

Zimowa promocja Lorinser

No i mamy grudzień, czyli już najwyższa pora na ostatnie, zimowe przygotowania. Jeśli jeszcze nie wyposażyliście się w zimowe felgi i opony, to teraz macie ku temu doskonałą okazję! Dla wszystkich właścicieli Mercedesów C43 AMG / C63 AMG (W205) oraz E43 AMG / E63 AMG (W213), firma Lorinser przygotowała specjalną, zimową promocję.

Promocja felgi zima Lorinser2

Czytaj więcej...

BBS LM-R & FI-R już w magazynie!

„Black Friday" lub jak kto woli „Czarny Piątek" to idealny moment na mniejsze i większe zakupy. Tak więc i my postanowiliśmy przygotować dla Was coś z tej okazji. I chyba jest to... „większe coś"!

Promocja kute felgi BBS BMW M3 F8x

Czytaj więcej...

Złoto & Karbon, czyli nowość od firmy Eisenmann

Złota Polska jesień to przy obecnym klimacie nic pewnego. Tego samego nie można powiedzieć jednak o nowej wersji kolorystycznej końcówek wydechów firmy Eisenmann, które będą błyszczeć złotem nie tylko w trakcie krótkich, jesiennych dni, ale też przez całą resztę roku.

Eisenmann Gold tips 1min

Czytaj więcej...

BBS CC-R - nowość na rok 2018

Zbliża się koniec roku, mamy więc pierwsze nowości na sezon 2018. Na (bardzo) dobry początek BBS „CC-R", czyli zupełnie nowa felga firmy BBS z linii „Performance". Świeża i dynamiczna stylistyka, dwukolorowe wykończenie, zastosowanie technologii „flow forming", a do tego niska masa i wysoka wytrzymałość – to wszystko sprawia, że „CC-R" z całą pewnością znajdzie swoje miejsce w obecnej ofercie firmy BBS.

BBS CCR

Czytaj więcej...

Eisenmann + G63 AMG = piekielnie dobre brzmienie!

Niedawno załoga firmy IND Distribution, czyli amerykańskiego dystrybutora produktów firmy Eisenmann, opublikowała krótki filmik poświęcony obłędnie brzmiącemu wydechowi Eisenmann do Mercedesa Klasy G (W463) w wersjach 63 AMG oraz 65 AMG. Miłego oglądania! A jeśli ineteresuje Cię zakup takiego wydechu do Twojej G Klasy, to zajrzyj TUTAJ

Nowości w ofercie Sterckenn!

Specjalizująca się w produkcji najwyższej jakości karbonowych dodatków i akcesoriów do samochodów marki BMW firma Sterckenn, kilka dni temu zaprezentowała zupełnie nową linię produktów stworzoną z myślą o BMW M2 (F87). Ten europejski producent przyzwyczaił już nas do bardzo wysokiej jakości swoich produktów oraz do ponadprzeciętnej dbałości o najmniejsze nawet detale i z przyjemnością przyznajemy, że nowe produkty do M2 idealnie wpisują się w tę godną pochwały strategię.

Sterckenn BMW M2 7min

Czytaj więcej...

VW Golf VII R „AMJ Edition” – projekt skończony!

Choć ten VW Golf VII „R" pojawiał się już przed naszym obiektywem, przy okazji poszczególnych przeróbek, to jak dotąd nie doczekał się pełnej sesji zdjęciowej. Teraz, kiedy cały projekt oficjalnie możemy uznać za skończony, wreszcie przyszła pora na pierwszą, porządną sesję foto.

VW Golf VII R AMJ 1 min

Czytaj więcej...

Oferta specjalna - body-kit Lorinser do Klasy E W213

Już od dziś, aż do 31 lipca 2017r. (lub do wyczerpania zapasów), za kompletny, karbonowy body-kit firmy Lorinser do Mercedesa Klasy E W213, zapłacicie 27 999 PLN / brutto zamiast 42 971 PLN / brutto.

Lorinser E Klasa W213 Promocja 2017

Czytaj więcej...